baneris leidinys

Praėjusį trečiadienį vyko konkursinė atranka Kudirkos Naumiesčio seniūnijos seniūno pareigoms užimti. Iš penkių pretendentų į tolimesnę atranką komisija išrinko du kandidatus, kurių vienas yra naumiestietis, o kitas Vilkaviškio rajono Daržininkų kaimo gyventojas, bet ilgus metus dirbantis ir gerai žinomas Kudirkos Naumiestyje.

Valstybės tarnybos departamento skelbto konkurso atrankoje komisijos nariai daugiausiai balų skyrė dviem kandidatams iš penkių. Naumiestietis Edvardas Belevičius, surinko 7,6 balo ir tai buvo aukščiausias įvertinimas, o Vadimas Žemoitinas surinko 7,51 balo ir liko antroje vietoje. Likusieji kandidatai surinko 5,49 balo ir mažiau, todėl į kitą etapą nepateko. Dabar iš dviejų pretendentų seniūną turės pasirinkti savivaldybės administracijos direktorius Dainius Grincevičius, o po to kandidato tinkamumą dar tikrins Specialiųjų tyrimų tarnyba.
 
Kaip informavo administracijos direktorius D. Grincevičius, jis pirmiausiai į pokalbį kviesis daugiausiai balų surinkusį E. Belevičių, ir jeigu jo kandidatūra direktoriui tiks, tada jį ir pasirinks. Antrą kandidatą į seniūno postą administracijos direktorius kviesis pokalbiui tik tokiu atveju, jeigu po pokalbio nepasirinks pirmojo kandidato.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos