baneris leidinys

azuolu gelbejimas
Šiuo metu genimi Šakių skvero ąžuolai, smarkiai nukentėję skvero rekonstrukcijos metu. Darbai mokesčių mokėtojams atsieis daugiau nei 7 tūkst. eurų. D. Pavalkio nuotr.


Jau keletą metų Šakius puošia abi sutvarkytos miesto skvero dalys, tačiau jame vėl sukasi darbininkai, dalis teritorijos užtverta apsauginėmis juostomis, kurios simbolizuoja, kad darbai čia dar vyksta. Pasirodo, dabar čia imtasi medžių, kurie per skvero rekonstrukciją nemenkai nukentėjo, gaivinimo darbų.
 
Šiuo metu po skverą sukasi UAB „Abrovita ir Ko“ darbuotojai, kurie geni nudžiūvusias ąžuolų šakas. Darbai vyksta ne be pagrindo – pasirodo, kad, atliekant miesto skvero rekonstrukciją, smarkiai nukentėjo augmenija. Pernai savivaldybėje buvo parengtas projektas, kuriame buvo numatyta, kaip gelbėti nukentėjusius medžius, o šią vasarą, atvykus rangovams, prasidėjo septynių ąžuolų gaivinimo darbai. Kaip sako savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjas Arvydas Šlėderis, ąžuolai iš tiesų nukentėjo tvarkant skverą, o kad jie žaliuotų ir išliktų, jiems reikia padėti. Artimiausiu metu skvere ne tik bus išgenėtos nudžiūvusios ąžuolų šakos, bet bus įrengtos ir atramos, specialūs šulinėliai, kurie maitins šaknis vandeniu arba trąšomis, šaknys bus apmulčiuotos. Bet svarbiausia, anot A. Šlėderio, įmonės darbuotojai apmokys Šakių seniūnijos darbininkus, kurie turės ateityje rūpintis ąžuolais, juos prižiūrėti. Pasak vedėjo, gyventojai po atliktų medžių gaivinimo darbų neturėtų tikėtis staigių rezultatų, nes jie gali pasimatyti tik kitais metais arba netgi dar vėliau.

Medžių gaivinimo darbai bus apmokėti iš biudžeto, tam numatyta daugiau kaip 7 tūkst. eurų. Manoma, kad įmonė darbus atliks per birželio mėnesį, nors sutarties terminas dar gali būti ir pratęstas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos