baneris leidinys

statistika sakiai
Sena patarlė byloja, kad viščiukus geriausia skaičiuoti rudenį, tačiau metams prasidėjus žvilgtelti į praėjusių metų statistiką irgi tinkamas laikas. Tiesa, kalbant apie gimstamumą bei mirtingumą rajone tendencijos kasmet liūdina vis labiau.

2020-aisiais, savivaldybės Teisės personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus duomenimis, rajone mirė 498 žmonės, iš jų keturi užsienyje. Lyginant su užpernai, mirusių skaičius 25 žmonėmis didesnis. Vien gruodį rajone registruota 71 mirtis.
 
Lyginant keletą paskutinių metų šiemet ir gimusių mažylių skaičius gerokai mažesnis. Jei anksčiau gimusių būdavo gerokai daugiau nei 200, tai 2020-aisiais rajone registruota 196 naujagimiai, iš kurių 32 pasaulį išvydo užsienyje. Tarp gimusių – 110 mergaičių ir 86 berniukai. Vienas naujagimis gimė negyvas. Paskutinį metų mėnesį gimė 16 naujagimių.

Tėvystė praėjusiais metais pripažinta 56 vaikams.

2019-aisiais rajone susituokė 146 poros, 2020-aisiais, neaišku ar dėl karantino, ar dėl kitų priežasčių, šis skaičius smuko iki 110 santuokų per metus, iš jų 13 sudaryta užsienyje. Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyrius skelbia, kad apskaitytos 24 bažnyčioje sudarytos santuokos, šešios santuokos įregistruotos jaunavedžių pasirinktose vietose.

Pernai santuoką nutraukė 77 šeimos. Tai vienintelis teigiamas statistinis rodiklis, mat 2019-aisiais išsiskyrė 90 šeimų. Beje, pernai išsituokusių šeimų skaičius mažiausias per paskutinius ketverius metus.

Vardą ar pavardę 2020 m. rajone keitė septyni asmenys, per metus skyriuje atlikti 47 papildymo, pakeitimo, ištaisymo įrašai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos