baneris leidinys

medis nulauztas
Stipraus vėjo neatlaikė Lukšių Šv. Juozapo bažnyčios šventoriuje augusi liepa, kuri užvirto ant šventoriaus tvoros. L. Poškevičiūtės nuotr.


Liepos 2-ąją per rajoną praūžė stiprus vėjas su lietumi. Nuo vėjo griuvo medžiai, gyventojai liko be elektros.
 
Praėjusį penktadienį 14.34 val. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Liepalotų kaimo ribose nuvirtęs medis. Į įvykio vietą atvyko Lukšių ugniagesiai, netrukus medis buvo supjaustytas ir patrauktas.

Liepalotų krašte galingas vėjas praūžė ir pro vietinio ūkininko Tomo Skaizgirio sodybą. Kaip pasakojo jos šeimininkas, nulaužta apie 12 medžių, nukentėjo ir lauke stovintys šiltnamiai – stipriai apdraskyta plėvelė, sulaužytos  medinės šiltnamio konstrukcijos.

Apie 15 valandą nepatogumų dėl gamtos išdaigų patyrė ir Lukšių parapija. Vėjas nuvertė liepą, kuri augo bažnyčios šventoriuje, medis užvirto ant šventoriaus tvoros, kurią šiek tiek apgadino. Kaip pasakojo Lukšių parapijos klebonas Eugenijus Naujalis, parapijiečiai seniūnijai padedant pasirūpino, kad medis būtų supjaustytas ir patrauktas nuo tvoros. Laimei, niekas nenukentėjo.

Kaip informavo „Energijos skirstymo operatorius“ ESO Ryšių su visuomene projektų vadovas Paulius Kalmantas, liepos 2 d. apie 14 val., praėjus gausiam lietui su stipriais vėjo gūsiais, elektros energijos tiekimas buvo nutrūkęs apie 1,2 tūkst. vartotojų. Tai palietė Lukšių, Liepalotų ir aplinkinių vietovių gyventojus. Apie 20 val. elektros energijos tiekimas visiems gyventojams buvo atstatytas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos