baneris leidinys

Rugpjūčio 25–26 dienomis į Zyplių dvarą sugužėjo būrys žingeidaus Šakių rajono jaunimo. Rajono moksleiviai bei studentai atvyko patobulinti savo verslumo įgūdžius VDU „Minded“ mokymų programoje.
 
„Daug ką labai gąsdina verslumo sąvoka. Žmonės, o ypač jaunimas, iškart save nuvertina, galvoja, jog nesugebės, apie verslą neturi pakankamai žinių, – sakė VDU „Minded“ mokymų vadovė Ugnė. – Todėl mūsų pagrindinis tikslas, dirbant su moksleiviais ir studentais, yra juose pažadinti verslumo gyslelę, padėti atrasti verslumą savyje, savo stipriąsias puses bei tai, ką dar reikėtų patobulinti, padrąsinti nebijoti to keisti.“

Pirmąją dieną mokymų dėmesys buvo skirtas susipažinimui, darbui komandose bei savęs pažinimui. Nuo ryto susirinkę moksleiviai turėjo net penkias skirtingas kūrybinių dirbtuvių dalis, tarp jų linksmas pertraukėles, kurių metu vaišinosi kava, smagiai šnekučiavosi apie vis naujus įspūdžius ir grožėjosi Zyplių dvaro parku. Antrąją mokymų dieną dalyviai buvo supažindinti su galimybėmis ateityje įgyvendinti verslo arba socialinius projektus sau artimoje aplinkoje ar net už jos ribų, generavo ir pristatė savo idėjas.

Drauge su savanoriais renginį organizavusi Šakių atviro jaunimo centro vadovė Judita Ambrasienė pasakojo: „Gavome pasiūlymą teikti projektą renginio finansavimui. Iškart pasitariau su Atviro jaunimo centro savanorių komanda ir klausimų nebeliko. Jaunimas nusprendė, ko reikia, kas jiems patiems būtų įdomu. Žinoma, karantinas šiek tiek sustabdė mūsų planus, renginys nusikėlė, todėl susidūrėme su iššūkiu – jaunimas vasarą dar vis darbuojasi arba rugpjūčio pabaigoje dėl artėjančių studijų jau yra išvykę į didžiuosius miestus.“

VDU „Minded“ veiklos ne tik lavino susirinkusių reiklių jaunuolių kūrybinį mąstymą, komandinio darbo įgūdžius, savęs pažinimą, emocinį intelektą, bet ir ugdė viešojo kalbėjimo bei lyderystės įgūdžius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos