baneris leidinys

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) suvestinė rodo, kad Seimo nariai per pusmetį su parlamentine veikla susijusioms išlaidoms panaudojo 688 tūkst. 211 eurų. Mūsiškiai seimūnai Irena Haase ir Giedrius Surplys nėra tarp pačių išlaidžiausių, nors išleistos sumos nėra ir tarp mažiausių.
 
Tradiciškai didžiausia lėšų dalis tenka transporto priemonėms eksploatuoti, apmokėti biuro nuomą ir viešosios informacijos rengėjų teikiamas paslaugas. Taip pat Seimo nariai dovanojo suvenyrus, pirko kanceliarines prekes, mokėjo už telekomunikacijos ir interneto paslaugas.

Seimo narys per pusę metų su parlamentine veikla susijusioms išlaidoms galėjo panaudoti 7 tūkst. 199 eurus.

Tarp išleidusių daugiausiai yra „valstietis“ Dainius Gaižauskas – 7 tūkst. 182 eurus, per 3 tūkst. iš jų skyrė biuro nuomai, štai Petras Gražulis panaudojo 7 tūkst. 199 eurus, iš jų per 3 tūkst. eurų suvenyrams, taip pat po 1,4 tūkst. eurų tarnybinės telekomunikacijos paslaugoms ir transporto priemonės eksploatacijai.

Tarp dviejų mūsų krašto Seimo narių išlaidesnis buvo „valstietis“ G. Surplys, kuris per pusmetį panaudojo 5 tūkst. 896 eurus. Daugiausiai (2 tūkst. 268 eurus) jam atsiėjo transportas, taip pat viešosios informacijos rengėjų teikiamos paslaugos (2 tūkst. 22 eurai). I. Haase iš viso išleido 4 tūkst. 119 eurų. Ji daugiausiai skyrė suvenyrams (išduoti iš sandėlio) – 1 tūkst. 56 eurai – bei viešosios informacijos rengėjų teikiamoms paslaugoms (1 tūkst. 29 eurai).

Kaip rodo suvestinė, šių lėšų visai nenaudojo premjerė Ingrida Šimonytė bei užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

Mažesnėmis nei kolegų išlaidomis išsiskyrė Seimo pirmininkė Liberalų sąjūdžio vadovė Viktorija Čmilytė-Nielsen (643 eurai), taip pat ministrų pareigas einantys parlamentarai – vidaus reikalų ministrė konservatorė Agnė Bilotaitė (96 eurai), jos bendrapartietis krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas (646 eurai), Laisvės partijos vadovė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė (1 tūkst. 17 eurų).

Seimo Užsienio reikalų komiteto vadovas konservatorius Žygimantas Pavilionis iš parlamentinei veiklai skiriamų pinigų panaudojo 866 eurus, jo frakcijos kolegė Laima Liucija Andrikienė – 1 tūkst. 216 eurų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos