baneris leidinys

Rugpjūčio 2 d. startavęs „Vaikų svajonių“ organizuojamas „Mokyklinių dovanų“ projektas šalyje sulaukė daugiau kaip 6495 vaikų svajonių. Šakių rajone svajones pateikė 237 vaikai, tačiau didžioji dalis jų dar neišpildyta – trečiadienį tokių svajonių dar buvo 187.
 
Šiais metais „Vaikų svajonių“ projektas išsiplėtė ir vykdomas penkiais etapais – dosnumu raginama su stokojančiais pasidalinti ne tik kalėdiniu laikotarpiu, kaip anksčiau, bet ir kitais metų mėnesiais. Pavyzdžiui, balandį projekto iniciatoriai kvietė daiktus aukoti sunkiai besiverčiančioms šeimoms, auginančioms kūdikius, birželį buvo galima prisidėti prie vaikų dienos centrų veiklos, šiuo metu stokojantiems vis dar galima nupirkti įvairiausių mokyklinių reikmenų, spalį bus rengiamas „Žiemos rūbų projektas“ ir galiausiai lapkritį bei gruodį vyks „Tradicinis kalėdinių dovanų projektas“.

Tarp šiuo metu pateiktų, bet dar neišpildytų Šakių rajono vaikų svajonių – keletas rašomųjų stalų, mat šeimoje po kelis mokyklinio amžiaus vaikus, dažnas neturi sportinės aprangos ar avalynės, svajoja apie naują kuprinę, penalą su būtiniausiais reikmenimis, neturi dailės priemonių ir prašo mokyklinio švarko ar uniformos.

Pasak už šį projektą atsakingos Socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos Vitos Kriaučiūnienės, pastarosiomis dienomis jaučiamas subruzdimas ir svajonės pildomos aktyviau.

„Galbūt tėvai savo vaikams perka mokyklines prekes, tad ir čia jaučiasi pajudėjimas. Visgi šeimos žino, su jomis kalbėta, kad jeigu svajonė ir pateikta, ji nebūtinai bus išpildyta“, – teigė V. Kriaučiūnienė.

Mat tos svajonės, kurios nesulauks geradarių, ir liks svajonėmis.

Socialinių paslaugų centras jungsis ir į kitus projekto etapus bei dalyvaus tiek žieminių rūbų, tiek kalėdiniame projekte, nes tai puiki galimybė praskaidrinti sunkiau gyvenančiųjų kasdienybę ir buitį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos