baneris leidinys

Su finansiniais sunkumais susiduriančios šeimos, auginančios priešmokyklinukus ir moksleivius, gali gauti nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti. Teiraujamės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus socialinės darbuotojos Rimos Valaitienės, kokia situacija su mokiniams skiriama valstybės parama yra mūsų rajone.
 
R. Valaitienė informavo, kad, paskutiniais duomenimis, parama jau skirta 624 vaikams, pervesta daugiau kaip 49 tūkst. eurų. Šie duomenys negalutiniai, kadangi dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti galima kreiptis iki spalio 5 dienos.

„Prasidedant naujiems mokslo metams, mokiniams iš mažesnes pajamas gaunančių šeimų skiriamas nemokamas maitinimas mokykloje ir parama mokinio reikmenims įsigyti. Prašymai dėl socialinės paramos mokiniams jau priimami nuo liepos 1 d. Dėl nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims šeimos gali kreiptis į deklaruotos seniūnijos specialistus. Kviečiu tėvus neatidėlioti, kad vaikai mokinio reikmenimis būtų aprūpinti laiku ir nemokamas maitinimas būtų skiriamas nuo mokslo metų pradžios“, – priminė R. Valaitienė.

Pernai paramą gavo 874 vaikai, vienam vaikui valstybė skyrė 76 eurus mokykliniams reikmenims įsigyti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos