baneris leidinys

Ketvirtadienį rajono meras Edgaras Pilypaitis kartu su Sudargo seniūne Rita Grigaitiene ir savivaldybės administracijos paminklosaugininke Inga Navlickiene bei Kultūros paveldo departamento Alytaus ir Marijampolės padalinio atstovais lankėsi Kernavės valstybiniame kultūriniame rezervate.

Susitikimo su vadovybe ir specialistais metu aptartos piliakalnių slinkimo problemos, pasidalinta patirtimi, sutarta bendrauti, dalintis įžvalgomis bei patarimais. Pasak I. Navlickienės, Kernavėje daugelis priemonių, kurias Šakių rajono savivaldybė dar tik planuoja taikyti (avarinės grėsmės likvidavimas, drenažo įrengimas ir pan.), jau yra įgyvendintos, visgi jie vis tiek susiduria su panašiomis problemomis kaip ir Sudarge – piliakalniai slenka, tik mažesniu masteliu.
 
„Ar savivaldybės jau investavusios į avarinės būklės likvidavimą, ar ne, jos tai turi daryti nuolat – piliakalniams reikalingas nuolatinis dėmesys, priežiūra ir, žinoma, investicijos“, – teigė savivaldybės specialistė, pridūrusi ir tai, kad kol kas nėra aišku, kada Šakių savivaldybė galėtų šioms priemonėms gauti finansavimą, tačiau be parengiamųjų darbų, projektavimo, tyrimų, sako I. Navlickienė, nieko nebus, tad mažais žingsneliais einama tikslo link.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos