baneris leidinys

Po metų pertraukos rajone vėl vyko medžioklės trofėjų apžiūra. Apžiūrai pristatyta apie 500 trofėjų. Tarp jų keletas įvertintų labai aukštais balais – jie ateityje keliaus po parodas.

Pernai dėl šalyje sudėtingos pandemijos situacijos nebuvo organizuota kasmetinė medžioklės trofėjų apžiūra, tad nieko keisto, jog šįmet į apžiūrą buvo atgabenami trofėjai, surinkti per dvejus metus. Tiesa, jokio antplūdžio Šakių medžiotojų ir žvejų draugijos būstinėje nebuvo ir šįmet, nes trofėjus vertinimui pristatė ne patys medžiotojai, o tik po du jų atstovus iš kiekvieno būrelio. Trofėjus vertino sertifikuotų ekspertų komisija, vadovaujama Rolando Misevičiaus.
 
Šakių medžiotojų ir žvejų draugijos medžioklės žinovas bei komisijos narys Gintautas Liepuonis sako, jog komisijai pateikta iš tiesų daug trofėjų, bet medalių vertų yra tik keletas eksponatų. Medaliais ketinama įvertinti devynis tauriųjų elnių ragus, dviejų danielių bei 36 stirninų ragus. Anot medžioklės žinovo, įspūdingus tauriojo elnio ragus komisijai pristatė medžiotojas iš Plokščių Mindaugas Grumulaitis. Pasak G. Liepuonio, tetrūksta labai nedaug, kad tie ragai būtų įvertinti aukso medaliu, tad dar žadama trofėjų parodyti kitiems kvalifikuotiems vertinimo ekspertams, konsultuotis dėl jų tikslesnio įvertinimo.

Prieš porą metų vykusioje apžiūroje rajono medžiotojai pristatė 225, prieš trejus metus – 194 trofėjus.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos