baneris leidinys

lingio parke darbai
Seniems Šakių miesto J. Lingio parko takams atėjo galas – antra savaitė parke dūzgia sunkiasvorė technika, ruošiamasi naujos takų dangos klojimui. Be to, parke dar bus ir šviesiau – ketinama įrengti daugiau apšvietimo. D. Pavalkio nuotr.

Šakių miesto J. Lingio parke pats darbymetis – čia aptverta teritorija, vyksta šaligatvių atnaujinimo darbai. Savivaldybė parke užsimojo dar šiais metais atnaujinti pėsčiųjų takus ir įrengti daugiau apšvietimo.
 
Prieš porą savaičių į J. Lingio parką atkeliavo sunkiasvorė UAB „Hidrokesta“ technika ir imta ruošti pagrindus naujų parko takelių įrengimui. Paaiškėjo, jog parko atnaujinimui savivaldybė skyrė papildomų lėšų – apie 120 tūkst. eurų. Už šiuos pinigus turėtų būti įrengti nauji trinkelių takai, daugiau šviestuvų ir dar ketinama atnaujinti dangą prie vaikų žaidimo aikštelės. Planuojama darbus baigti iki šių metų gruodžio 1 d.

J. Lingio parko takai jau kuris laikas sulaukia gyventojų kritikos dėl savo prastos būklės – asfaltuoti takeliai vietomis jau buvo išlūžinėję, duobėti. Gyventojai skųsdavosi, jog jais neįmanoma važiuoti paspirtukais, stumti vaikiškus vežimėlius.

J. Lingio parką savivaldybė jau buvo pradėjusi tvarkyti ir anksčiau – čia teko dalis investicijų iš vadinamojo aplinkosauginio projekto, kuriuo buvo tvarkomas ir paežerės parkas bei pasiesartys. Įgyvendinant šį projektą iš tų lėšų J. Lingio parke atsirado daugiau suolelių, šiukšliadėžių, pasodinta daugiamečių augalų, tačiau takų atnaujinimui projekto lėšų nebuvo galima naudoti. Kaip jau yra anksčiau informavęs šio projekto kuratorius, savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus architektas Mantas Paketuris, nors projektinių lėšų tam ir nebuvo galima naudoti, jų būtų ir taip nepakakę viskam, tad daug objektų įgyvendinant projektą sutvarkė pati savivaldybė savo prisidėjimu. Parko ir kitų miesto svarbių objektų atnaujinimą žadama įgyvendinti nuolat po truputį, vos tik savivaldybė suras tam papildomų lėšų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos