baneris leidinys

slides vaiku centras
Penktadienį slidės perduotos Šakių vaikų dienos centrui, kurio lankytojai jau laukia sniego ir galimybės išbandyti dovanas. Organizatorių nuotr.


Šakių vaikų dienos centro „Šypsenos“ vadovė Jūratė Arštikaitienė sako, jog gerai žinomas posakis – ruošk roges vasarą, o ratus žiemą – pasiteisino.
 
J. Arštikaitienė informuoja, kad vos nutirpus gausiam pernykščiam sniegui, fondo „Šakių bendruomenės centras“ įkūrėjas Vykintas Augustaitis pradėjo brandinti idėją parūpinti Šakių vaikams slides. Pats slidinėdamas ir šiam užsiėmimui jausdamas simpatijas jis pasigedo vaikų su slidėmis, tad ėmė ieškoti galimybių. O kai ieškai, žinia, ir randi. V. Augustaitis 500 eurų slidėms paprašė iš Šakių rajono savivaldybės Sporto rėmimo programos. Prie idėjos prisidėjo UAB „Gulbelė“, UAB „Lauksva“ ir „Zanavykų bankelis“. Slides saugoti ir jomis naudotis patikėta Šakių vaikų dienos centrui „Šypsenos“. V. Augustaitis tikisi, kad slidės bus paskata vaikų dienos centro savanoriams, motyvuos juos savanorystei.

Spalio 8 d. V. Augustaitis vaikų dienos centro lankytojams perdavė slides.

„Žemėlapyje buvo proga vaikams aplankyti keletą šalių, mat pačios slidės suomiškos, lazdos gamintos Švedijoje, apkaustai – norvegiški, o batai gaminti Slovėnijoje“, – pasakojo J. Arštikaitienė ir džiaugėsi, kad kai yra idėjų generatorių, jiems belieka su stipria rėmėjų komanda jas padėti įgyvendinti.

Beje, V. Augustaitis prasitarė, kad tai tik pradžia, mat jis nori, kad slidėmis galėtų pasinaudoti bet kuris Šakių vaikas ar jaunuolis. Tad kas žino, kokios idėjos realybe virs ateityje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos