baneris leidinys

laukko muzikos instrumentai
Muzikos instrumentai jau nuo pirmų akimirkų sulaukė vaikų susidomėjimo. S. Višinsko nuotr.

Prie Nemuno Plokščiuose esančioje prieplaukoje sukurtas naujas traukos objektas – lauko muzikos instrumentų parkas.
 
Pastaruoju metu Plokščių prieplauka, kur sutvarkyta bei atnaujinta poilsio bei renginių zona, yra vaikų žaidimų aikštelė, tapo išties mėgstama ne tik vietinių, bet ir atvykstančių žmonių susibūrimo vieta, tad bendruomenė ėmė galvoti, kaip šią teritoriją padaryti dar patrauklesnę.

„Rajone turbūt nėra kitos tokios erdvės prie Nemuno, kaip pas mus, todėl ir norisi išnaudoti tai, ką turime. Bendru sutarimu sugalvojome įkurti lauko muzikos instrumentų parką ir taip būti dar patrauklesni lankytojams. Labai džiaugiuosi Plokščių bendruomenės centro pirmininke Dovile Kazakauskiene, kuri negaili nei savo laiko, nei minčių. Rajone tokio instrumentų parko turbūt tikrai daugiau niekur nėra“, – kalbėjo Plokščių seniūnė Laimutė Miliūnienė ir džiaugėsi, kad prieplaukoje laiką mielai leidžia šeimos su vaikais, kvietė čia apsilankyti ir išbandyti naująją atrakciją.

Jau nuo pirmos akimirkos muzikos instrumentai sulaukė teigiamo vaikų įvertinimo, atidarymo metu Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro auklėtiniai instrumentams galvojo vardus, mielai išbandė, kaip jie veikia, ir mėgavosi skleidžiamais garsais.
Kol kas, sako seniūnė, prieplaukoje esantis inventorius neužkliuvo chuliganams, tad viliasi, kad lankytojai saugos ir naujai įkurtą zoną.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos