baneris leidinys

Šeštus metus iš eilės Lietuvos advokatai ir advokatų padėjėjai vienijasi drauge su Lietuvos Caritu, siekdami artėjančių gražiausių metų švenčių proga padėti sunkumus patiriantiems Lietuvos žmonėms. Teisės profesionalai padovanos teisės klausimais nemokamas konsultacijas, kurias teiks tris savaites – nuo lapkričio 22 d. iki gruodžio 10 d.

Skelbiama, kad neatlygintinai teikti teisines konsultacijas šiemet užsiregistravo didelis būrys advokatų ir advokatų padėjėjų.
 
Žmonės, norintys gauti nemokamą teisinę konsultaciją, turėtų kreiptis ir registruotis per organizacijos Caritas centrus visoje Lietuvoje iki lapkričio 30 d.

Vilkaviškio vyskupija, apimanti Alytaus, Lazdijų, Marijampolės, Prienų, Šakių, Vilkaviškio rajonus, tel. 8 655 16 739 (Giedrė).

Atsižvelgiant į tai, kad vis dar gyvename prisitaikydami prie koronaviruso, pro bono konsultacijos dažnu atveju bus teikiamos nuotoliniu būdu, Advokatai bei advokatų padėjėjai konsultuos telefonu arba video skambučiu. Tik išimtinais atvejais konsultacija vyks gyvai – susitinkant su advokatu ar advokato padėjėju.

„Draugo” inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos