baneris leidinys

Baigiantis metams Šakių miesto gatvėse ir prie daugiabučių namų darbai dar nestoja – tiesiamas naujas šaligatvis Ežero gatvėje, o prie trijų daugiabučių namų atsiras naujos automobilių stovėjimo aikštelės.

Šaulių gatvės pabaigoje ir Ežero gatvės pradžioje šaligatvis buvo, tačiau trinkelės jau senos, apgriuvusios, tad savivaldybė užsimojo dar šį rudenį atnaujinti šio šaligatvio dangą. Jau porą savaičių objekte darbuojasi rangovų įmonė „Mevilsta“. Iš viso bus atnaujinta 250 m šaligatvio dangos. Šie darbai savivaldybei iš biudžeto atsieis daugiau kaip 21 tūkst. eurų.
 
Taip pat dar šįmet mieste ketinama suspėti atnaujinti keletą automobilių stovėjimo aikštelių prie daugiabučių namų. Dvi aikštelės atnaujinamos prie renovuotų namų – V. Kudirkos (prie parduotuvės „Varlė“) ir Vytauto gatvėse. Savivaldybė kasmet nusimato biudžete apie 80 tūkst. eurų aikštelėms, siekdama paskatinti gyventojus renovacijos procesui. Anot Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojo Aurimo Staugaičio, viena aikštelė vidutiniškai atsieina nuo 20 iki 30 tūkst. eurų, priklausomai nuo objekto dydžio, reikalingų įrenginių ir kitų aplinkybių.

Dar vieną daugiabučio namo aikštelę J. Basanavičiaus gatvėje savivaldybė tvarko ne prie renovuoto namo, bet darbai vyksta todėl, kad prie jos remonto pusę sumos prisidės patys gyventojai.

Skatindama gyventojus renovuotis namus, savivaldybė kasmet mieste sutvarko po tris–keturias automobilių stovėjimo aikšteles.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos