baneris leidinys

ziedine sankryza sakiai
Kol kas vaizdo stebėjimo kamerų įrengimas ant žiedinėse sankryžose stovinčių stulpų derinamas su Susisiekimo ministerija. D. Pavalkio nuotr.


Šakių rajono policijos komisariatas jau ne pirmus metus prašo savivaldybės patobulinti miesto vaizdo stebėjimo sistemą bei įrengti daugiau kamerų.
 
„Vaizdo stebėjimo sistema mieste svarbi ir prevenciškai, ir pažeidimų išaiškinimo prasme. Suprantame policijos pareigūnų norą, kad jų atsirastų daugiau“, – tikino rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Redas Juškaitis.

Anot jo, Šakių rajono policijos komisariatas pageidavo mieste įrengti apie 20 naujų kamerų. Savivaldybė vaizdo stebėjimo kamerų jau yra nusipirkusi, iš jų aštuonios įrengtos ten, kur pageidavo pareigūnai – sankryžose bei tose vietose, kur susiburia daugiau žmonių.

Kaip patikino R. Juškaitis, per šį mėnesį planuojama įrengti dar penkias kameras. Pareigūnai pageidavo, kad vaizdo stebėjimo kameros būtų įrengtos prie išvažiavimų ir įvažiavimų į Šakių miestą.

„Čia rengiant vaizdo stebėjimo kameras susiduriame su problemomis, todėl išsiuntėme prašymus Susisiekimo ministerijai, kad leistų kameras įrengti ant žieduose esančių apšvietimo stulpų. Manau, kad suderinsime šituos klausimus“, – sakė R. Juškaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos