baneris leidinys

Antradienį savo socialinio tinklo paskyroje Seimo narys Giedrius Surplys pranešė grįžtantis į aktyvią partijos veiklą. Narystę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje (LVŽS) jis sustabdė rugsėjo viduryje.

„Praėjo keturi mėnesiai nuo to laiko, kai sustabdžiau savo narystę partijoje. Dabar jau galiu prisipažinti, kad šių „kūrybinių atostogų“ metu paruošiau anglišką savo knygos „Laimėti – ne nuodėmė“ variantą, kurį netrukus išleis Londone įsikūrusi tarptautinė leidykla. Kaip ir planavau, laiką taip pat ramiai išnaudojau savo politinių perspektyvų apmąstymui“, – antradienį socialiniame tinkle rašė G. Surplys ir pridūrė, kad ryšiai su partijos kolegomis nebuvo nutrūkę, per tą laiką esą buvo bendrauta su partijos pirmininku Ramūnu Karbauskiu, kitais kolegomis.
 
„Mano patarėjais dirba šeši LVŽS nariai iš penkių savivaldybių. Esu dėkingas visiems „valstiečiams“ už palaikymą ir draugystę“, – dėkojo Seimo narys.

G. Surplys teigia: „Partinis „atvėsimas“ tik dar labiau įkvėpė mane stiprinti LVŽS nuosaikųjį centristinį krikdemiškąjį ramstį.“ Jis skelbia steigiantis krikščionių demokratų frakciją LVŽS.

„Lietuva jau seniai nebeturi tikrų krikdemų, nuosekliai besivadovaujančių krikščioniškuoju socialiniu mokymu, o LVŽS atkakliausiai gina tradicines vertybes, šeimą, žmogaus savarankiškumą ir gyvybę. Tą ir darysime... profesionaliai, romiai, su pagarbia meile ir šypsena“, – rašė Seimo narys ir pridūręs atnaujinsiąs „LVŽS politikos mokyklą“ ir visiems norintiems „valstiečių“ skyriams padėsiantis rinkimuose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos