baneris leidinys

rinkimai rezultatai2023
Apskrityje iš penkių savivaldybių naujus merus išsirinko dvi – Šakių ir Kalvarijos, o likusiose dar pirmajame ture perrinkti buvę vadovai.

Sekmadienį Lietuvoje vyko antrasis merų rinkimų turas, kurio metu buvo renkami 34 savivaldybių vadovai. Pakartotinai prie balsadėžių traukė ir rajono rinkėjai, pademonstravę, kad nori pokyčių. O kiek naujų vadovų turėsime apskrityje?
 
Pirmajame ture merai išrinkti 26-iose savivaldybėse, tarp jų ir trijose apskrities savivaldybėse, kur rinkėjai valdžios vairą patikėjo tiems patiems merams. Marijampolei ir toliau vadovaus socialdemokratas Povilas Isoda, Kazlų Rūdos rinkėjai ir vėl išsirinko Mantą Varašką (politinis komitetas „Jaunoji Kazlų Rūda“), o Vilkaviškio rajone perrinktas socialdemokratas Algirdas Neiberka.

Apskrityje tik Šakiai bei Kalvarija merus rinko antrajame ture. Štai Kalvarijoje dabartinis meras, „valstietis“ Vincas Plikaitis į antrąjį turą net nepateko ir liko trečias. Sekmadienį naujuoju meru Kalvarijos rinkėjai išsirinko politinio komiteto „Siekime kartu“ atstovą Nerijų Šidlauską. Kaip žinia, už pokyčius pasisakė ir Šakių rajono rinkėjai, nusprendę, kad rajonui vadovaus ne dabartinis meras, konservatorius Edgaras Pilypaitis, o „valstietis“ Raimondas Januševičius. Tad dviejose apskrities savivaldybėse iš penkių pūstels nauji vėjai.

Kaimyninis Jurbarkas merą rinko taip pat antrajame ture, rinkėjai rajono vairą patikėjo tam pačiam merui, save išsikėlusiam kandidatui, kuris vadovavo ir iki šiol – Skirmantui Mockevičiui.

Kauno rajonas dar pirmajame ture meru perrinko socialdemokratą Valerijų Makūną.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos