baneris leidinys

parama ukr1
Prie nugabentų transporto priemonių (iš kairės) – Slobožansko gyvenvietės vykdomosios valdžios atstovas Jurij Melnik, buvęs meras Edgaras Pilypaitis ir šakietis Antanas Albrektas. J. Melnik nuotr.

Praėjusią savaitę Slobožansko gyvenvietę pasiekė dar viena pagalbos siunta – nugabenti du automobiliai, medikamentai, kojinės.
 
Kaip jau skelbėme anksčiau, dar vieną krovininį automobilį skyrė savivaldybės taryba, o greitosios pagalbos automobilį padovanojo ir Nacionalinis vėžio institutas. Transporto priemones į karo niokojamą šalį nuvairavo ne pirmą kartą šį kilnų darbą atliekantis šakietis Antanas Albrektas bei buvęs meras Edgaras Pilypaitis. Kartu su automobiliais ukrainiečius pasiekė ir humanitarinis krovinys – medikamentai, kuriuos padėjo surinkti Šakių ligoninė, Šakių viešosios bibliotekos inicijuotos akcijos metu surinktos vilnonės kojinės.

„Dar smagiau ir prasmingiau pasijunti, kai pasienio punkte pamatai ne vieną panašios labdaros siuntą. Tas nenutrūkstamas materialinės pagalbos ir moralinės paramos srautas yra mūsų pergalės laidas!“ – mintimis socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi E. Pilypaitis, o už pagalbą, paramą bei sutelktumą dėkojo ir partnerių Slobožansko gyvenvietės vykdomosios valdžios atstovas Jurij Melnik.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos