baneris leidinys

gersvaltaitiene priesaika
Penktadienį vykusio tarybos posėdžio metu priesaiką davė ir prie kolegų prisijungė nauja tarybos narė, socialdemokratė Kristina Geršvaltaitienė. G. Martinaitienės nuotr.


Praėjusį penktadienį prie kolegų tarybos narių prisijungė naujokė tarybos narė, socialdemokratė Kristina Geršvaltaitienė. Ji taryboje pakeis bendrapartietį, mandato atsisakiusį ir vicemero pareigas einantį Darių Jakavičių.
 
Tarybos nario mandato atsisakius D. Jakavičiui ir atsiradus laisvai vietai taryboje, pagal įstatymą ją užima pirmasis už brūkšnio likęs asmuo, šiuo atveju – K. Geršvaltaitienė.

Ji penktadienį vykusio posėdžio metu davė priesaiką – padėjusi ranką ant Konstitucijos prisiekė gerbti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir vykdyti įstatymus, sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus. K. Geršvaltaitienė pasirinko priesaikos tekstą su žodžiais „Tepadeda man Dievas“ (galima rinktis tekstą be šių žodžių), pasirašė vardinį priesaikos lapą, gavo tarybos nario pažymėjimą ir po visų procedūrų užėmė tarybos nario vietą, balsavo darbotvarkės klausimais. Jos priesaiką priėmė Vyriausiosios rinkimų komisijos narė Jolanta Petrušauskienė, palinkėjusi tarybai produktyvaus ir darnaus darbo.

Pirmą kartą į tarybą išrinkta K. Geršvaltaitienė dirbs Švietimo, kultūros ir sporto komitete ir šia galimybe labai džiaugiasi.

„Jeigu būčiau galėjusi rinktis, būčiau šį ir pasirinkus“, – sako ji ir pripažįsta, kad darbo laukia tikrai nemažai, pirmą kartą gavusi tarybos medžiagą įsitikino, kad laiko susipažinti su informacija tikrai reikia.

„Mintys įvairios. Nežinau, bet man atrodo, kad daugiau atsakomybės nei garbės“, – paklausta, kokiomis mintimis ir nuotaikomis pradeda darbą taryboje, sakė K. Geršvaltaitienė.

Savivaldos rinkimuose už jos kandidatūrą buvo atiduoti 266 pirmumo balsai. Iš trečios priešrinkiminio sąrašo vietos po rinkėjų reitingavimo ji nukrito į devintą vietą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos