baneris leidinys

Nors ir nevieningai, tai yra opozicijai nepritariant, savivaldybės tarybos posėdžio metu visgi nuspręsta pertvarkyti administracijos Ūkio, architektūros ir investicijų skyrių.

Apie tai, kad skyrius ypač didelis ir jį reikia pertvarkyti, kalbėta senokai. Kaip informavo Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Jūratė Šneideraitienė, skyriuje yra 16 pareigybių.
 
Priėmus sprendimą dabartinis skyrius bus suskaidytas į du: Architektūros ir urbanistikos bei Ūkio ir investicijų skyrius. Patvirtinus struktūrą, administracijos direktorius tvirtins skyrių nuostatus, pareigybes bei pareigybių aprašymus. J. Šneideraitienė aiškino, kad toks sprendimas reikalingas siekiant tobulinti ir optimizuoti darbą.

„Juo labiau, kad nuo 2024 m. sausio 1 d. keičiasi Teritorijų planavimo įstatymas ir didelė dalis funkcijų, susijusių su teritorijų planavimu, žemėtvarka, pereina savivaldybei. Tam, kad tinkamai  būtų galima pasiruošti įstatymo pakeitimams, tai būtų ir skyrių skaidymas“, – motyvus dėstė Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja.

Sprendimas įsigalios nuo liepos 1 d.

Šiuo metu skyrius neturi ne tik vedėjo, vedėjo pavaduotojo, bet ir architekto, trūksta vyriausiojo specialisto, jau seniai nerandamas ir inžinierius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos