baneris leidinys

Rugpjūčio 25–26 d. Lietuvos socialdemokratų Šakių skyriaus bičiuliai jungėsi prie akcijos ,,Būk pirmūnas“, kurios metu kvietė padovanoti moksleiviams mokyklinių priemonių.

Socialinė akcija buvo vykdoma penkiose vietose – Šakių, Lekėčių, Gelgaudiškio, Kriūkų bei Kudirkos Naumiesčio „Gulbelės“ parduotuvėse. Kaip sakė skyriaus pirmininkas, vicemeras Darius Jakavičius, šiek tiek apmaudu, kad neįsileido „Maxima“, nes ten galbūt didesnis prekių asortimentas ir pirkėjų srautas, bet geroji pusė, kad akcija vyko ne tik Šakiuose, o plačiau, paremtas ir vietos verslas.
 
Nors kol kas nėra konkrečiai suskaičiuota, kiek ir kokių priemonių buvo nupirkta, bet vicemeras sako, kad akcija pavyko, žmonės aukojo gana noriai. Jis priminė, kad jeigu ankstesniais metais surinktos priemonės būdavo perduodamos tai dienos centrams, tai sunkiai gyvenančioms šeimoms, tai šiais metais priimtas sprendimas jas išdalinti pradinių klasių mokytojoms, neišskiriant vaikų socialinės padėties, šalies ir pan. Juolab kad, kaip juokauja D. Jakavičius, bent jau pirmokai tikrai dažnai būtiniausias priemones pamiršta namuose.

Teigiama, kad ugdymo įstaigas, kuriose ugdomi pradinukai, visos priemonės pasieks pirmoje rugsėjo pusėje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos