baneris leidinys

toepfer labdara
Šįkart vokiečio Gunter F. Toepfer atgabentoje labdaroje – įvairi įranga judėjimo problemų turintiems žmonėms – vaikštynės, neįgaliojo vežimėliai, ramentai. R. Visockytės nuotr.


Pirmadienį rajone jau 66 kartą apsilankė rajono garbės pilietis, vokietis Gunter F. Toepfer. Ir šįkart jis atvyko ne tuščiomis, o su parama. Be to, svečią atlydėjo ir Vokietijos televizijos žurnalistas, apie jo keliones į Lietuvą kuriantis laidą.
 
Pasak G. F. Toepferio, su amžiumi kelionės į mūsų šalį jau ne tokios sklandžios kaip anksčiau, du paskutinius kartus jau vairavo ne pats, o atvyko su bičiuliu vairuotoju.

„Mano tikslas ir save pristatyti, ir su meru susipažinti. <...> Per visą tą laiką tai jau trečiasis meras“, – kalbėjo vokietis, priminęs jo draugystės su mūsų kraštu pradžią ir tai, kad gerus darbus įkvėpė daryti „vilko vaikų“ istorija.

Anot jo, perduoti pradėtų darbų estafetės neturi kam, tad neišvengiamai ateis laikas ir atsisveikinti.

„Garbės piliečio ženklelis yra per didelis, kad kasdien nešiočiau. Garbės pilietiškumą suvokiu per gerus darbus“, – sakė svečias.

Šįkart jis atgabeno visą krūvą įrangos asmenims, turintiems judėjimo problemų. Tai ir neįgaliojo vežimėliai, vaikštynės, ramentai. Taip pat siuntoje ir suaugusiems skirtos sauskelnės.

Pristatyta labdara buvo draugiškai pasidalinta – keletą vaikštynių pasiėmė Šakių socialinių paslaugų centras, keletas iškeliavo į Slavikus, taip pat vaikštynėmis ir ramentais pasidalinta ir su Marijampolės ligonine, mat, vokiečio žodžiais, Šakių ligoninei nieko nereikėjo. Nemaža dalis paramos iškeliaus į Ukrainą, labdaros perdavimą karo niokojamai šaliai apsiėmė kuruoti Slavikų seniūnas Redas Juškaitis.

„Dėl to labai džiaugiuosi, nes Ukrainai paramos tikrai reikia“, – pasidžiaugė G. F. Toepferis.

Jis nepamiršo ir jaunųjų mūsų rajono gyventojų – lauktuvių nuvežė į Sintautų darželį.

Už tai, kad vokietis dalinasi gerumu, jam dėkojo meras Raimondas Januševičius vildamasis, kad draugystė tęsis ir pirmasis susitikimas nebus paskutinis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos