baneris leidinys

Praėjusį trečiadienį Gelgaudiškio pagrindinėje mokykloje įvyko susitikimas, kuriame buvo galutinai susitarta dėl modernios, visus reikalavimus ir standartus atitinkančios 3x3 krepšinio aikštelės mokyklos stadiono teritorijoje įrengimo.

Tai Gintaro Červinskio sūnų Mindaugo, Manto ir Kasparo bei visos Červinskių šeimos iniciatyva ne tik įamžinti daugeliui puikiai pažįstamo gelgaudiškiečio, aistringo sportininko ir krepšinio mylėtojo G. Červinskio atminimą, bet ir noras, kad aikštelė pasitarnautų kaip edukacinė, sportą populiarinanti ir jaunimo aktyvaus laisvalaikio praleidimą skatinanti priemonė.
 
Mindaugas Červinskis kartu su Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos direktore Odeta Dailidiene, rajono savivaldybės vicemeru Egidijum Peleckiu, Gelgaudiškio bendruomenės centro „Atgaiva“ pirmininke Ilona Šefleriene, Gelgaudiškio seniūnu Valdu Dumčiumi ir gelgaudiškiečiu Edgaru Pilypaičiu nusprendė, kad nauja, moderni 3×3 krepšinio aikštelė galėtų atsirasti senosios, kurioje jau niekas nežaidžia dėl sutrūkinėjusios asfalto dangos, vietoje.

Pasak Gelgaudiškio mokyklos direktorės, rajono savivaldybė tam pritarė ir davė leidimą.  3×3 krepšinio aikštelę savo lėšomis įrengs Červinskių šeima. Abi pusės aptarė technines krepšinio aikštelės įrengimo galimybes ir kitų reikalingų priemonių atsiradimą.

Červinskių šeima išreiškė norą, kad nauja krepšinio aikštele galėtų naudotis ne tik mokyklos mokiniai, bet ir visa miestelio bendruomenė, todėl buvo svarstyta ir apie galimas projektines veiklas, kad aikštelė būtų patraukli, žinoma ir reikalinga.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos