akcija2024 568px

neigalieji svente
Renginio metu netrūko sveikinimų, kurie skriejo Žmonių su negalia sąjungai jau 15 metų vadovaujančiai Stasei Vasaitienei (centre), kuri irgi neliko skolinga ir dėkojo sąjungos veikloje dalyvaujantiems ir prie veiklos puoselėjimo prisidedantiems žmonėms. (G. Martinaitienės nuotr.)


Penktadienį Šakių rajono žmonių su negalia sąjunga gausų būrį bičiulių ir bendraminčių pakvietė į popietę „Per gyvenimą eina žmogus“, kurios metu prisiminta sąjungos, kuriai jau 15 metų vadovauja Stasė Vasaitienė, veikla, skriejo padėkos, linkėjimai ir toliau išlikti tokiems veikliems.
 
Šventė prasidėjo Šakių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje, kur aukotos šv. Mišios. Renginio pradžioje Šakių kultūros centre Žmonių su negalia sąjungos pirmininkė S. Vasaitienė pakvietė amžinybėn išėjusių sąjungos narių atminimą pagerbti tylos minute.

S. Vasaitienė prisiminė, kad prieš 15 metų stoti prie organizacijos vairo buvo nemenkas iššūkis ir teko paplušėti, išmokti rašyti ir įgyvendinti projektus, tačiau netrukus tose rogėse priprato. Prisimena ji ir sąjungos įkūrėjos Marijos Mačaitienės žodžius – matysi, priprasi ir bus gerai. Tad, rodos, sako pirmininkė, taip ir yra. O tai, kad šiuo metu sąjungai priklauso 304 nariai, tik parodo, kad ši veikla žmonėms reikalinga. Šiuo metu veikia net devyni klubai, kurie vienija skirtingus pomėgius turinčius ar likimo paženklintus žmones, neįgaliųjų klubai veikia ir Janukiškiuose bei Lukšiuose, tad pirmininkė dėkojo tiek klubų vadovams, tiek savo komandos žmonėms, nes viena ji nieko nepadarytų.

„Ar aš turiu svajonę? Aš norėčiau būti ten, kur labiausiai reikalinga“, – sakė S. Vasaitienė.

Ir toliau tvirtai laikyti organizacijos vairą jai linkėjo meras Raimondas Januševičius, o buvęs rajono vadovas, opozicijos lyderis Edgaras Pilypaitis S. Vasaitienei įteikė ir socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės padėką už ilgametį vadovavimą, idėjas ir nenuilstamą triūsą buriant bendruomenę prasmingai veiklai bei teikiant pagalbą. Padėkos vadovei skriejo ir nuo sąjungos žmonių, bendraminčių ir bičiulių, o šventinę popietę vainikavo Arvydo Vilčinsko koncertas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos