baneris leidinys

barakasNe paslaptis, kad Gelgaudiškyje, Vakarų gatvėje jau daug metų stovi avarinės būklės pastatai,  vietinių gyventojų dar vadinami „barakais”, bei jų kieme styrantis ir jau visai bebaigiantis nugriūti ūkinis pastatas. Jei nebūtų pagaliais paramstytas, atrodo, pakilus stipresniam vėjui, subyrėtų į didelę malkų krūvą. Jie – Gelgaudiškio seniūnijos nuosavybė. Ar nevertėtų juos nugriauti tiesiog dėl žmonių saugumo? Kodėl vis dar stovi tokie apleisti pastatai? Į šį klausimą Gelgaudiškio seniūnas Vincas Dabravolskis atsakyti negalėjo.

Nuotr. Jei malkinės nebūtų pagaliais paramstytos, atrodo, pakilus stipresniam vėjui subyrėtų į didelę malkų krūvą.

Kad šiuose būstuose dar kažkas gyvena, rodė spynos ant durų ir saulės atokaitoje, matyt, sugrįžtančio šeimininko laukianti katė.  Pasak seniūno, šiuose avariniuose pastatuose likę tik keli gyventojai, kurie nenori iš jų išsikelti. Kiek tiksliai čia gyvena žmonių jis neįvardijo, norint sužinoti, reikia pakelti korteles.
 
Remontuoti pastatus seniūnas nemato prasmės – jie taip nugyventi, kad tinkami tik nugriovimui, o iškeldinti paskutiniuosius gyventojus vis dar nėra kur. “Savivaldybėje sudarytos laukiančiųjų socialinio būsto eilės. Kai ateis eilė – tai ir gaus”, - kalbėjo V.Dabravolskis. – „Buvo trys tušti butai su  patogumais, bet niekas į juos nėjo, nes bute gyventi - brangu, o čia pats žmogus pasikuria – jam geriau.” „Barakų” gyventojų nevilioja butai.

Ar tikrai čia geriau, negu siūlytame bute su patogumais? Mes nenuspręsime. Tik akis badyte bado netvarka  ir skurdas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos