baneris leidinys

bertasiusGintarė MARTINAITIENĖ

Praėjusį penktadienį Vilniaus kongresų rūmuose penktąjį kartą vyko Lietuvos savivaldybių asociacijos „Auksinės krivūlės“ apdovanojimų teikimo ceremonija. Geriausios šalies savivaldybės apdovanotos Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) įsteigtu „Auksinės krivūlės“ prizu, o savivaldai nusipelniusiems asmenims įteiktos „Auksinės krivūlės riterio“ regalijos. Jos, tarp šešių apdovanotųjų, atiteko ir rajono merui Juozui Bertašiui.

Nuotr. Apdovanojimų ceremonijoje rajonui merui J. Bertašiui buvo įteiktos „Auksinės krivūlės riterio“ regalijos.

Šiais metais jau penktąjį kartą buvo teikiami garbingi Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) „Auksinės krivūlės“ apdovanojimai. Jie atitenka savivaldybėms už pasiekimus įvairiose srityse. Šakių rajono savivaldybė jau yra pelniusi du tokius apdovanojimus ankstesniais metais ir šiemet buvo viena iš pretendenčių gauti apdovanojimą už bendruomeninę veiklą ir bendruomeninės veiklos skatinimą bei plėtrą. Tačiau šįkart šis „Auksinės krivūlės“ apdovanojimas atiteko Kauno miestui. Iš viso buvo apdovanota 11 savivaldybių.
 
Visgi Šakiai apdovanojimų ceremonijoje nebuvo pamiršti. Tarp šešių savo savivaldybėms nusipelniusių politikų, visuomenės veikėjų, valdžios žmonių buvo apdovanotas ir Šakių rajono meras Juozas Bertašius. Jam buvo įteiktos „Auksinės krivūlės riterio“ regalijos. Šis apdovanojimas teikiamas vietos savivaldai ir jos plėtrai nusipelniusiems fiziniams asmenims. J. Bertašių šiam apdovanojimui vienbalsiai pasiūlė rajono taryba. Akcentuota, kad jis visoje Lietuvoje žinomas politikas, rajono vadovo poste dirba jau antrąją kadenciją, daugiau nei dešimtmetį dalyvauja rajono tarybos veikloje. Rajono meras yra Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos narys, partijos pirmininko pavaduotojas, Šakių skyriaus pirmininkas, Lietuvos žemės ūkio rūmų tarybos narys, Kredito unijos „Zanavykų bankelis“ vienas iš įkūrėjų ir tarybos narys, Lietuvos savivaldybių asociacijos tarybos narys. Visų organizacijų, kurioms priklauso J. Bertašius, ir neišvardinsi. Tačiau jis pripažino, kad įvairiapusiška veikla tik padeda dirbti. „Žinote, yra pasakymas, kad kuo arčiau lovio, tuo esi sotesnis. Aš manau, kad buvimas arčiau to lovio, arčiau šalies valdžios tik padeda dirbti. Juk niekam ne paslaptis, kad ranka ranką mazgoja. Tai turi didelę galią sprendžiant įvairias problemas“, - kalbėjo J. Bertašius.

Ką reiškia šis apdovanojimas rajono merui? Jis teigė, kad tai garbė ne tik jam, bet ir visam rajonui.

Šiais metais tai jau antrasis garbingas apdovanojimas, skirtas J. Bertašiui. Pavasarį jis tapo konkurso „Lietuvos kaimo spindulys“ laureatu Meras pelnė nominaciją „Kaimui paskirtas gyvenimas“.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos