baneris leidinys

dvarasLapkričio 2 dieną rajono savivaldybė pasirašė sutartį, kuria galiausiai savo nuosavybėn perėmė Gelgaudiškio dvarą. Tiesa, ne tik jį, bet ir rangovams nesumokėtą skolą.

Jau daugiau nei metus laiko sprendžiamas Gelgaudiškio dvaro perėmimo iš Marijampolės apskrities administracijos klausimas ir 1.345 mln. litų skola už atliktus, bet neapmokėtus darbus. Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis netgi kreipėsi į generalinę prokuratūrą dėl buvusios apskrities administracijos viršininkės Birutės Kažemėkaitės veiksmų bei galimo piktnaudžiavimo ir tarnybos pareigų neatlikimo.

Visgi spalio 2-ąją savivaldybėje sutartį pasirašė Likviduojamos Marijampolės apskrities viršininko administracijos likvidatorius Robertas Junevičius, savivaldybės administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis ir TŪB „Virmalda“, kuriai už darbus nesumokėti pinigai, vadovas Virginijus Rubačius. Šakių rajono savivaldybė, pasirašydama sutartį įsipareigojo perimti visas teises ir pareigas, taip pat ir 1.345 mln. skolą, kurią tikisi padengti iš parengto projekto lėšų.
 
Kaip patikino projekto vadovas Vitas Girdauskas, šiuo metu intensyviai rengiamas projektas dėl Gelgaudiškio dvaro restauravimo ir pritaikymo turizmo bei kultūrinėms reikmėms. Vien šią savaitę buvo atlikta daug ir ypač svarbių darbų, kad dvaro reikalai judėtų į priekį: teisiškai įregistruoti pastatai ir žemė kaip savivaldybės turtas. Dabar pildomas projektas, nes iki šio mėnesio pabaigos turi būti visiškai suprojektuota ne 400, kaip dabar, o visas 1377 kvadratinių metras plotas, tad projektuotojams, kaip sakė V. Girdauskas, vos ne verkti norisi. Jeigu viskas gerai ir projektas, kaip tikimasi bus patvirtintas ir finansavimas gautas, 2012 metais liepos 1-ąją bus galima švęsti dvaro atidarymo iškilmes.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos