akcija2024 568px

gelgaudiskisGelgaudiškio bendruomenės centras ,,Atgaiva” rūpinasi gelgaudiškiečių saugumu, todėl aktyviai dalyvavo projekte  “Eismo saugumas bendruomenėje”, kurį finansavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Nuotr. Akcijos „Vėlinių vilties liepsnelės“ metu gelgaudiškiečiams ir miestelio svečiams išdalyti atšvaitai, rūpinantis jų saugumu keliuose.

Pasak bendruomenės centro „Atgaiva“ pirmininkės Genutės Žilinskienės, mes patys esame svarbiausi eismo dalyviai ir nuo mūsų  dažnai priklauso visos bendruomenės narių saugumas miestelio gatvėse ir keliuose. Vieni važinėjame dviračiais, automobiliais, motociklais, kiti tik vaikštome. Ar visiems užtenka atsakomybės, pakantumo, tolerancijos?

Projekto tikslas – parodyti bendruomenės nariams saugaus eismo svarbą, priminti dažnai kylančias eismo problemas, susimąstyti, kuo kiekvienas iš mūsų galime prisidėti, kad kasdien jaustumės saugūs kelyje.
 
Kaip teigė G.Žilinskienė, šiuo projektu siekiama parodyti pažangių intelektinių priemonių, informacinių technologijų, žiniasklaidos svarbą ir įtaką eismo saugumui bendruomenėje, todėl tinklalapyje www.gelgaudiskis.ten.lt „Atgaivos“ iniciatyva paskelbta viktorina ,,Būk atsakingas eismo dalyvis“ ir rašinių konkursas saugaus eismo tema. Viktorinos atsakymus ir konkurso rašinius galima siųsti tik elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Lapkričio 1 dieną Gelgaudiškio bendruomenės centras ,,Atgaiva”, pasikvietęs į talką  Gelgaudiškio vidurinės mokyklos vyresniųjų klasių moksleivius ir miestelio jaunimą, organizavo akciją  „Vėlinių vilties liepsnelės“, kurios metu dalijo atšvaitus kapines lankantiems gelgaudiškiečiams ir svečiams. Taip jie skatino žmones saugoti vieniems kitus kelyje tamsiu paros metu ir pasakojo, kaip svarbu būti pastebimiems – nešioti liemenes ir atšvaitus.

Projekto vadovė G. Žilinkienė tikisi, kad akcijos metu žmonėms suteikta informacija ir išdalyti atšvaitai paskatins juos labiau rūpintis savo ir kitų saugumu keliuose.

Konkurso „Eismo saugumas bendruomenėje“ baigiamąjį renginį planuojama surengti gruodžio 10 dieną. Jo metu  bus paskelbti viktorinos „Būk atsakingas eismo dalyvis“, rašinių konkurso rezultatai ir  apdovanoti nugalėtojai bei aktyviausi projekto dalyviai.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos