baneris leidinys

maisto_bankasPraėjusį savaitgalį Šakiuose, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo vykdoma „Maisto banko“ paramos akcija vargstantiems. Rajone žmonės iš viso nupirko produktų už daugiau nei 5 tūkst. litų.

Nuotr. „Maisto“ banko“ paramos akcijos metu žmonės daugiausiai aukojo makaronus, cukrų, aliejų, kruopas.

Pasak Socialinių paslaugų centro direktorės Vilmos Bielskienės, V. Kudirkos gatvėje esančioje „Maximoje“ jie surinko maisto produktų už 2 tūkst. 200 litų, o „Maximoje“ Šaulių gatvėje akciją vykdžiusi Žmonių su negalia sąjunga, vadovaujama Stasės Vasaitienės - už 2 tūkst. 988 litus. Tiek vienoje, tiek kitoje „Maximoje“ akciją vykdę savanoriai teigė girdėję nemažai kandžių replikų, tačiau jie to nesureikšmina ir sako, kad akcija pavyko. Iš viso rajono gyventojai suaukojo apie 1680 vienetų maito produktų (980 vienetų surinko neįgalieji, daugiau nei 700 – Socialinių paslaugų centro savanoriai). Daugiausiai žmonės aukojo makaronus, cukrų, aliejų, kruopas.
 
Pasak V. Bielskienės, artimiausiu metu bus sudaryta komisija, kuri spręs, pagal kokius kriterijus ir kam konkrečiai bus išdalyta maisto parama. Žmonių su negalia sąjunga surinktus produktus šiais metais skirs sunkiai gyvenantiems rajono neįgaliesiems.

Lietuvoje žmonės paaukojo produktų už 682 tūkst. litų. Tai mažesnė suma nei praėjusį rudenį, kai buvo suaukota maisto už 868 tūkst. litų, bet didesnė nei pastarąjį pavasarį (663 tūkst. litų). Rajone buvo suaukota maždaug už tokią pačią sumą kaip ir ankstesnių akcijų metu.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos