baneris leidinys

Praėjusio mėnesio Civilinės metrikacijos skyriaus duomenimis rajone mirusiųjų dvigubai daugiau nei gimusiųjų. Susituokusiųjų ir santuoką išregistravusių porų skaičius lapkričio mėnesį vienodas.

Iš viso praėjusį mėnesį rajone gimė 21 naujagimis. Iš jų - 10 berniukų, 11 mergaičių, du naujagimiai gimė negyvi, trys pasaulį išvydo užsienyje. Tad realiai rajone gimė tik 16 ar dar mažiau vaikų, nes nėra duomenų, ar visi gyvena Šakiuose, ar tik čia deklaruoja savo gyvenamąją vietą. Daugiausiai gimusiųjų registruota Šakiuose – penki ir Šakių seniūnijoje – trys. Nė vieno naujagimio šį mėnesį neregistruota Žvirgždaičių, Sudargo ir Slavikų seniūnijose.

Lapkričio mėnesį ypač padaugėjo tėvystės pripažinimo atvejų. Kai ankstesniais mėnesiais jų skaičius nesiekdavo nei 10, tai praėjusį mėnesį tėvystė pripažinta net 17 vaikų.

Lapkritį ypač padaugėjo mirčių. Iš viso rajone mirė 53 žmonės. Net pusė mirusiųjų - 27 registruoti Šakiuose. Nė vieno mirties atvejo neregistruota Barzdų, Lekėčių, Plokščių ir Žvirgždaičių seniūnijose.

Santuoką įregistravo aštuonios poros, tiek pat ir išsituokė.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos