baneris leidinys

seniunaiciaiGruodžio 23 dieną rajono taryba rinkosi į paskutinį šiais metais tarybos posėdį, kurio metu ne tik pritarta visiems sprendimų projektams, bet ir pagerbti asmenines šventes šventę politikai, seniūnaičiams įteikti pažymėjimai.

Nuotr. Tarybos posėdžio metu buvo įteikti pažymėjimai seniūnaičiams.

Pirmiausiai tarybos posėdyje buvo įteikti pažymėjimai seniūnaičiams, kurių Šakių rajone išrinkta net 77. Pažymėjimai suteikia teisę atlikti jiems patikėtas seniūnų pagalbininkų pareigas. Nors įstatymui dėl seniūnijų suskirstymo į seniūnaitijas Šakių rajonas pakluso ne iš karto, visgi jau praėjo beveik metai, kaip buvo išrinktas pirmasis seniūnaitis. Kiek realios naudos šie žmonės teikia seniūnijoms, sunku pasakyti, nes tai, kaip ne kartą akcentavo ir patys valdininkai, nemažai priklauso ir nuo pačios seniūnijos vidaus tvarkos, susiklausymo, darbo.

Kaip jau įprasta, tarybos posėdyje pagerbti asmenines šventes šventę tarybos nariai. Šį kartą gėlės buvo įteiktos trisdešimtmetį atšventusiam jauniausiam tarybos nariui Mindaugui Valaičiui ir didžiausią darbo patirtį taryboje turinčiam politikui Zigmui Povilaičiui.
 
Paskutiniajame šiais metais tarybos posėdyje iš 25 tarybos narių nedalyvavo vienintelis Algirdas Zokaitis. Likusieji, nors šiek tiek strigo kompiuterinė įranga, dirbo gana vieningai. Tiesa, kaip jau ankstesniajame laikraščio „Draugas“ numeryje buvo rašyta, bene daugiausiai diskusijų kilo dėl pritarimo Kudirkos Naumiesčio Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčios įgyvendinamam projektui. Tačiau ir jam buvo pritarta. Iš viso darbotvarkėje buvo numatyti 47 sprendimo projektai, be to dar įtraukti keturi papildomi klausimai, kurie buvo apsvarstyti komitetuose ir taryboje jiems buvo pritarta.

Kaip informavo tarybos sekretorė Rima Rauktienė, vykusį tarybos posėdį visi norintieji galėjo pirmą kartą stebėti internetu tiesiogiai. „Tokia yra Vyriausybės nuostata ir mes ją privalome vykdyti. Tad ir šiandien, ir ateityje žmonės galės matyti, kaip kuriuo klausimu balsuoja kiekvienas tarybos narys“, - teigė R. Rauktienė.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos