baneris leidinys

uleckasPraėjusį ketvirtadienį rajono taryba rinkosi į pirmąjį tarybos posėdį šiais metais ir visus tarybos sprendimų projektus patvirtino ypač vieningai.

Nuotr. Vyriausybės atstovas P. Uleckas akcentavo, kad Šakių rajono tarybos darbą bei valdžios operatyvumą galima laikyti pavyzdžiu daugeliui kitų savivaldybių.

Pirmiausiai tradiciškai tarybos posėdžio pradžioje buvo pagerbti asmenines šventes praėjusį mėnesį šventę tarybos nariai: Marija Jurgilienė, Ronius Karopčikas ir rajono meras Juozas Bertašius.

Tarybos posėdyje iš viso dalyvavo 21 tarybos narys iš 25. Nedalyvavo Rimantas Vensas, Irena Haase, Algirdas Zokaitis ir Vladas Sederevičius. Tarybos posėdyje buvo patvirtinti 27 tarybos sprendimų projektai, kurie anksčiau buvo apsvarstyti komitetuose. Tad taryboje nė dėl vieno sprendimo nekilo papildomų klausimų ir faktiškai visus projektus tarybos nariai patvirtino vienbalsiai. Vienu klausimu nebalsavo Vytautas Bitinas, nes buvo tvirtinamas jo žmonos algos koeficientas, kitu – H. Zaremba, nes yra tvirtinamos darbo grupės narys ir Vaidas Balčiūnas, nes yra patvirtintos Etikos komisijos ataskaitos pirmininkas. Tad, išskyrus šiuos niuansus, taryba visus sprendimus patvirtino vienbalsiai.
 
Tarybos posėdyje dalyvavo ir Vyriausybės atstovas Marijampolės apskrityje Paulius Uleckas. Kalbėdamas jis negailėjo komplimentų rajono tarybai bei, jo nuomone, gerai atliekamam tarybos darbui. „Apie jūsų savivaldybės operatyvumą ir gerus darbus turiu tik labai gerą nuomonę. Dažnai apie tai pasakoju ir kitoms savivaldybėms ir pateikiu kaip pavyzdį, kaip reikia dirbti bei siūlau atvykti ir pažiūrėti, kaip visa tai vyksta iš tikrųjų“, - sakė P. Uleckas. Jis, kalbėdamas apie sėkmingą Gelgaudiškio dvaro perėmimo ir jau patvirtinto projekto finansavimo klausimą, teigė: „Jei tam tikrą problemą galima duoti spręsti žemesnei valdžiai ir neduoti aukštesnei, tai taip reikia ir daryti, kaip kad jūs sėkmingai ir ryžtingais veiksmais padarėte su Gelgaudiškio dvaru“.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos