baneris leidinys

Jau tapo įprasta, kad mirusiųjų rajone dvigubai daugiau nei gimusiųjų. Ne išimtis ir pirmasis šių metų mėnuo. Rajone praėjusį mėnesį gimė 24 naujagimiai, o mirė 38 žmonės. Pernai rajone registruoti 289 gimimo ir 521 mirties atvejai.

Sausio mėnesį rajone gimė trimis naujagimiais mažiau nei gruodį. Iš viso rajone registruoti 24 gimimai. Iš jų 16 berniukų ir 8 mergaitės. Daugiausiai, penki naujagimiai gimė Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje, po keturis gimimus registruota Gelgaudiškio seniūnijoje bei Šakiuose, trimis naujais gyventojais pasipildė ir Lukšių seniūnija. Nė vieno gimimo neregistruota Sudargo, Slavikų, ir Barzdų seniūnijose.

Praėjusį mėnesį rajone mirė 45 žmonės. Tai septyniomis mirtimis daugiau nei gruodį. Šakiuose sausį mirė 20 žmonių, Šakių seniūnijoje – septyni. Mažiau, po tris mirties atvejus registruota Griškabūdžio ir Kriūkų seniūnijose. Kitose seniūnijose mirė po vieną du žmones. Nė vieno mirusiojo praėjusį mėnesį neregistruota vienintelėje Sudargo seniūnijoje.

Neaišku, ar todėl, kad žiemą tuoktis nepopuliaru, ar todėl, kad jaunimas neskuba kurti šeimas, sausį susituokė tik trys poros, o išsiskyrė 12. Praėjusį mėnesį tėvystė pripažinta 15 vaikų.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos