baneris leidinys

stankeviciusGintarė MARTINAITIENĖ

Nuo balandžio 26 dienos Kidulių seniūnijos seniūnu paskirtas Algirdas Stankevičius, kuris iki šiol savivaldybėje dirbo karo prievolės vyriausiuoju specialistu. Akivaizdu, kad valstiečiai liaudininkai visais įmanomais būdais tik dar labiau stiprina savo pozicijas.

Nuotr. Seniūnu paskirtas A. Stankevičius nemato problemos, jog jis gyvena ne Kidulių, o Sintautų seniūnijoje. Pasak jo, svarbiausia ne atstumas iki darbo, o noras dirbti.

Darbo sutartis su buvusiu ilgamečiu Kidulių seniūnu Juozu Valaičiu baigėsi balandžio 19 dieną. Nuo kovo 28 dienos iki balandžio 26 atostogavo, taip pat jau buvęs, savivaldybės karo prievolės specialistas, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos narys Algirdas Stankevičius, kuris, tik pasibaigus atostogoms, ir buvo paskirtas Kidulių seniūnu.
 
Pagal įstatymą, laisvai seniūno vietai užimti turėjo būti skelbiamas konkursas, tačiau ne kartą rajono valdžia buvo minėjusi, kad to gali ir neprireikti, jeigu būtų tinkamas žmogus. Taip ir atsitiko. Administracijos direktoriaus Juozo Puodžiukaičio įsakymu nuo balandžio 26 dienos Kidulių seniūnijai vadovauja Algirdas Stankevičius. „Jis yra valstybės tarnybos statusą turintis darbuotojas, tad mes ir neprivalome skelbti konkurso, nes A. Stankevičius puikiai tinka minėtoms pareigoms užimti“, - kalbėjo administracijos direktorius. Meras Juozas Bertašius komentavo, kad nenorima kandidato iš kito miesto ar tolimos vietovės. „Nereikia čia mums kokio kauniečio, nevietinio, ar nuo žmogaus problemų nutolusio kandidato“, - teigė rajono vadovas.

Pats A. Stankevičius, paklaustas, kaip jaučiasi naujajame poste, teigė, kad sunku išsamiai kalbėti, kai darbe – tik viena diena. „Susitikome ir susipažinome su darbuotojais, aptarėme reikalus ir dirbsime toliau“, - teigė naujasis Kidulių seniūnijos seniūnas. Pasak jo, ne kliūtis ir tai, kad jis gyvena Keturnaujienoje - gana nemažu atstumu nuo Kidulių. „Viskas įmanoma. Svarbiausia, norėti dirbti“,- teigė A. Stankevičius.

Sustabdžius šauktinių tarnavimą Lietuvos kariuomenėje, buvo naikinami karo prievolės specialistų etatai. Pasak administracijos direktoriaus, savivaldybėje palikta ketvirtis etato, kurį nuo šiol vietoj A. Stankevičiaus užims taip pat valstietis liaudininkas Juozas Jucaitis. Jis yra ir vyriausiasis savivaldybės specialistas darbų saugai.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos