baneris leidinys

lionsGiedrė PLEČKAITYTĖ

Antradienį oficialioje Šakių „Lions“ klubo būstinėje, esančioje Zyplių dvare, rinkosi jo nariai aptarti pirmųjų metų veiklos rezultatų. Beje, jie – išties iškalbingi. „Liūtų“ suteikta pagalba jau džiaugiasi ne vienas rajono gyventojas, o ir ateityje geriems darbams klubiečiai turi nemažai užmojų.  

Nuotr. Pirmoji Šakių „Lions“ klubo prezidentė D. Kudule (dešinėje), kaip reikalauja klubo įstatai, vadovavimą perleido O. Rakauskienei.

Padėkojo rėmėjams

Antradienį Zyplių dvare vykusiame ataskaitiniame Šakių „Lions“ klubo susirinkime dalyvavo kiek daugiau nei pusė jo narių. Negailėdami laiko į susirinkimą atvyko rajono diabetu sergančių žmonių klubo „Linelis“ pirmininkė Birutė Jančaitienė ir Bezgėlų šeima iš Griškabūdžio. Kaip žinia, šie žmonės sulaukė Šakių „Lions“ klubo narių pagalbos sprendžiant jų problemas. Tad susitikime buvo išsakyti ir dėkingumo žodžiai. T. Bezgėla nuoširdžiai dėkojo „liūtams“ už jų didelį darbą ir suteiktą pagalbą jo šeimai.
 
Metinė veikla

Dar tik antrus gyvavimo metus skaičiuojantis Šakių „Lions“ klubas pagrįstai gali pasigirti nuveiktais nemažais darbais. Pirmoji Šakių „Lions“ klubo prezidentė Daiva Kudule susirinkusiems išsamiai pristatė klubo metinės veiklos ataskaitą. Per minėtąjį laikotarpį klubas sulaukė net keturių labdaros siuntų iš Norvegijos bei kitų „Lions“ skyrių. Gauta labdara buvo išdalinta socialiai remtinoms šeimoms, vaikams, ambulatorijoms, Šakių ligoninei. Šakiečių iniciatyva buvo surengti du dideli labdaros vakarai, kurių metu suaukoti pinigai atiduoti prašantiems pagalbos. „Liūtai“ šv. Kalėdų bei šv. Velykų metu neliko abejingi sunkiai gyventiesiems. Kalėdinį renginį planuojama rengti kasmet, nes pirmosios tokios šventės metu matytas vaikų džiaugsmas lig šiol išliko klubiečių atmintyje.

Balandžio 7 - 11 dienomis Norvegijoje vykusiame forume dalyvavusi klubo prezidentė D. Kudule reprezentavo mūsų šalį. „Norvegai nori su mumis bendrauti, tai - pagrindinis jų tikslas, juk mes esame klubai, kurių vienas iš tikslų – bendravimas. Kadangi apsilankę norvegai pamatė, kad gali mums skirti paramą - tai ir daro. Juk mūsų rajone, kaip ir kituose, yra daug žmonių neturinčių darbo, auginančių gausias šeimas ir gyvenančių tikrai siaubingomis sąlygomis, o valstybė nepajėgia jiems pagerinti buities sąlygų aprūpinti darbu. Norvegai mato Lietuvoje galimybę padėti tokioms šeimoms, nes Norvegijoje seniai tokiomis sąlygomis niekas negyvena“,- pasakojo D. Kudule. Apibendrinant jauno klubo praėjusių metų finansinę ataskaitą paaiškėjo, kad Šakių „Lions“ klubas per pirmuosius veiklos metus surinko beveik 56 tūkst. litų, kurie skirti žmonių paramai ir klubo veiklai.

Klubas ir toliau dėlioja savo veiklos planus. Jau liepos 11-17 dienomis Zyplių dvare bus organizuojama vaikų stovykla. Į stovyklą bus atrinkta po du vaikus iš Šakių, Kudirkos Naumiesčio, Gelgaudiškio bei po vieną vaiką iš visų 14 seniūnijų. Vaikai iš sunkiai besiverčiančių šeimų, patenkantys į šią vasaros stovyklą, turi gerai mokytis, būtų stropus, žingeidus. Šiai stovyklai numatyta skirti 6500 litų. Kaip žada stovyklos organizatoriai, vaikai galės išties įspūdingai praleisti laiką.

Perdavė vadovavimo vairą

Ataskaitiniame susirinkime pirmoji Šakių „Lions“ klubo prezidentė D. Kudule vadovavimo vairą, kaip reikalauja „Lions“ klubo įstatai, perdavė klubo narei Onai Rakauskienei. D. Kudule sakė esanti patenkinta pirmaisiais klubo gyvavimo metais. „Daug nuveikėme dar gerai vieni kitų nepažinodami. Rezultatai super - pavyko suburti žmones ir užmegzti bendradarbiavimą su kitais klubais Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų nuveikti darbai, manau, kalba patys už save. Pradžia visada sunki, bet mūsų rajone yra tikrai daug gerų žmonių, kurie gali ir sugeba dalintis gerumu su kitais“, - kalbėjo D. Kudule.

Comments are now closed for this entry


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos