baneris leidinys

saugus_eismasJau 25 metus Jono Klimo vairavimo mokykla bendradarbiauja su Kelių policijos pareigūnais. Paskutinis jų susitikimas vyko gegužės 24 dieną.

Nuotr. Būsimieji vairuotojai ne tik atidžiai išklausė G.Vedegio pasisakymą, bet ir uždavė jam daug  klausimų.

Kaip ir ankstesniais metais, su būsimaisiais vairuotojais bendravo Šakių rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus, Kelių policijos poskyrio specialistas Gintautas Vedegys, kuris pateikė eismo įvykių statistinius duomenis, akcentavo svarbiausias ir dažniausiai daromas klaidas vairuojant, atsakė į mokinių užduodamus klausimus.

Šiais metais daugiau pakeitimų Vairavimo mokymo programose nebuvo padaryta. J.Klimas džiaugiasi, kad realų būsimų vairuotojų paruošimą užtikrina padidintos praktinio vairavimo valandos. Aišku, dėl to išaugo mokymų kaina, tačiau, pasak instruktoriaus, tokios pat kainos nustatytos ir Kaune bei Marijampolėje. Jei nepasikeis numatyta tvarka, kitais metais bus didelių pasikeitimų – mokykliniai egzaminai bus fiksuojami protokoluose ir vaizdo įrašuose.
 
J.Klimo teigimu, visi naujieji pakeitimai buvo naudingi - tai parodė ir pirmosios laidos moksleiviai, kurie vairavimo egzaminą laikė geriausiai visoje respublikoje. Iš pirmo karto egzaminus išlaikė – 75 proc., iš antro – 100 proc.

Nors vairavimo mokymai šiandien kainuoja labai brangiai, tačiau J.Klimą stebina sumažėjusi mokinių motyvacija. „Anksčiau nereikėjo būsimųjų vairuotojų spausti tiek mokant teorijos, tiek vairavimo praktikos, nors mokymai kainavo kur kas mažiau, - prisimena instruktorius, - o šiandien - moka už mokslą ir tingi mokytis.“

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

93

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos