baneris leidinys

Kaip jau įprasta, rajone praėjusį mėnesį gimstamumas buvo mažesnis nei mirtingumas, tačiau šį kartą skirtumas ne toks didelis kaip ankstesniais mėnesiais.

Gegužės mėnesį rajone gimė 30 naujagimių, tai yra trimis mažiau nei balandį. Tarp gimusiųjų 16 berniukų ir 14 mergaičių. Vienas naujagimis pasaulį išvydo užsienyje. Daugiausiai gimusiųjų, po keturis, registruota Šakių mieste ir Griškabūdžio seniūnijoje. Po tris naujus gyventojus pasipildė Kudirkos Naumiesčio, Sintautų ir Slavikų seniūnijos. Nė vieno gimimo praėjusį mėnesį neužregistruota vienintelėje Kriūkų seniūnijoje.

Gegužę rajone mirė 45 žmonės, tai yra devyniais žmonėmis mažiau nei balandį. Net pusė, tai yra 20 mirusiųjų registruota Šakiuose. Penkių žmonių neteko Kidulių, keturių – Šakių, trijų – Lukšių ir Slavikų seniūnijos. Nė vienų laidotuvių praėjusį mėnesį nebuvo Griškabūdžio, Plokščių ir Sudargo seniūnijose.

Paskutinįjį pavasario mėnesį išsituokusiųjų daugiau nei šeimą sukūrusiųjų. Civilinės metrikacijos skyriaus duomenimis 14 porų išsituokė, o santuoką įregistravo 13.

Praėjusį mėnesį tėvystė pripažinta septyniems vaikams.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos