baneris leidinys

poceviciutePraėjusią savaitę Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė organizavo susitikimą, kurio metu kalbėjo apie Socialinių darbuotojų asociacijos Šakių skyriaus atgaivinimą.

Nuotr. Mintis, atgaivinti asociaciją kilo L. Pocevičiūtei po respublikinio suvažiavimo.

Šakių socialinių darbuotojų asociacija buvo įkurta 1999 metais, jai vadovavo Šakių seniūnijos socialinio darbo organizatorė Irena Šakėnienė. Asociacijos nariais buvo daugiau nei 30 socialinių darbuotojų, tačiau organizacijos veikla apmirė, nes daugelis narių buvo abejingi, o papildomas darbo krūvis vadovei nemažas, joks užmokestis nemokamas. Tiesa, jos veikla oficialiai niekur nebuvo įregistruota, tad, suprantama, kad niekas jos neišregistravo ir negalėjo to padaryti, nes nėra dokumentų. Tad ir vadove tebėra I. Šakėnienė.

Mintis, atgaivinti asociaciją kilo L. Pocevičiūtei po respublikinio suvažiavimo, kuriame buvo kalbama apie respublikinę asociaciją. Vieni svarbiausių jos tikslų – kvalifikacijos kėlimas, galimybė dalyvauti įvairiuose projektuose ir pan. Pasak L. Pocevičiūtės, atgaivinti veiklą būtų naudinga, tik reikėtų kalbėti apie didesnį socialinių darbuotojų aktyvumą. „Svarbu ir tai, koks žmogus vadovauja bei kokį impulsą jis duoda kitiems“, - teigė vedėja. Kito susitikimo metu, pasak jos, bus kalbama apie konkretų asociacijos narių skaičių, planuojama rinkti pirmininką.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos