baneris leidinys

autobusu_marsrutaiAr nebuvote papuolę į situaciją, kai jums reikia pasinaudoti viešuoju transportu, tačiau autobusų stotelėje pakabintas tvarkaraštis toks neįskaitomas, kad jokios informacijos iš jo nesužinosi? Pasirodo, neįskaitomų tvarkaraščių, kurie piktina viešuoju transportu besinaudojančius keleivius, tikrai yra. Nemažai lentelių rajone ir nuniokojama.

Nuotr. Kai kur iš pakabintų autobusų tvarkaraščių lentelių neįmanoma sužinoti, jokios informacijos, tačiau, pasirodo, tai ne vienintelė priežastis, kodėl jas reikia keiti.

„Ką man daryti, jei aš ne vietinė ir mintinai nežinau visų maršrutų. Gal man visą dieną sėdėti stotelėje ir laukti, kol atvyks tas, kurio man ir reikia? Pažiūrėkite, ar ten eina ką nors perskaityti. Aš su akiniais neįžiūriu, tai ką kalbėti apie vyresnius žmones“, - kalbėjo iš Gelgaudiškio stotelės norėjusi išvykti keleivė. Iš tikrųjų, šioje seniūnijoje esantis autobusų išvykimo tvarkaraštis beveik neįskaitomas, tad kas turi tuo pasirūpinti?
 
UAB „Šakių autobusų parkas“ Eksploatacijos skyriaus viršininkė Dalė Šlėderienė aiškino, kad kaip tik šiuo metu peržiūrimi esantys tvarkaraščiai ir ruošiami nauji. Kai kur maršrutai keitėsi dėl mokinių pavėžėjimo, kitur lentelės tiesiog išbluko. D. Šlėderienė kalbėjo, kad dažnai tenka keisti ne tik išblukusius, bet ir visiškai sugadintus tvarkaraščius. „Per metus sugadintų, sulankstytų ir jau netinkamų naudoti tvarkaraščių lentelių būna kokie 5-10 proc. Šiaip kontrolierė nuolat žiūri, ar visur tvarkaraščiai yra tvarkingi. Mes tikrai suinteresuoti, kad jie būtų įskaitomi“, - kalbėjo Eksploatacijos skyriaus viršininkė. Ji informavo, kad sugadintos lentelės pakeitimas nauja kainuoja apie 100 litų, o vienos lentelės atnaujinimas, jei reikia tik perrašyti išblukusią informaciją – apie 50 litų.

Pasirodo, yra tokių vietų, kur tvarkaraščių lentelių išvis būtų galima nekabinti, nes jos nuolat sulankstomos, nuplėšiamos. „Manyčiau, kad Būbleliuose išvis būtų galima nekabinti, nes ten nuolat nuniokojama. Gana dažnai tenka keisti Gelgaudiškyje esančias lenteles, taip pat dažniau nei kitur nukenčia Lekėčių stotelėje esančios tvarkaraščių lentelės“, - situaciją apžvelgė D. Šlėderienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos