baneris leidinys

venckunieneSocialinės apsaugos ir darbo ministerija šiais metais pradėjo vadinamuosius ministerijos priimamojo vizitus po Lietuvą. Susitikimų su gyventojais metu siekiama aiškintis iškilusias problemas, aptarti galimus jų sprendimus. Praėjusį penktadienį trys ministerijos atstovai lankėsi ir mūsų rajone.

Nuotr. L. Venckūnienė teigė, kad susitikimų metu gyventojus domina ne tik socialiniai, bet ir gyvenimiški klausimai.

Šakių rajone susitikti su ministerijos atstovais iš anksto užsiregistravo 16 žmonių. Jie turėjo galimybę užduoti bet kokį klausimą iš socialinės srities ir sulaukti atsakymo, galbūt patarimo. Pasak ministerijos priimamojo skyriaus vedėjos Laimos Venckūnienės, žmonių į susitikimus dažniausiai užsiregistruoja – 10 -15. Juos domina klausimai nuo išmokų mokėjimo, pensijų iki didelių sąskaitų už šildymą, skundžiasi ir kitais gyvenimiškais klausimais.

Be skyriaus vedėjos L. Venckūnienės rajone lankėsi ir jos pavaduotojas Stanislovas Valickas bei teisininkas Kazimieras Pečiulis. Su svečiais susitiko ir rajono vadovas Juozas Bertašius. Jis trumpai apžvelgė rajono socialinę situaciją, įteikė simbolines dovanas.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija akcentuoja, kad taip siekiama, jog kiekvienas žmogus, nesvarbu, kur jis gyvena, turėtų vienodas galimybes kreiptis į specialistus ir aiškintis iškilusias problemas ir sunkumus. Planuojama, kad iki kitų metų pabaigos ministerijos specialistai apsilankys beveik visose Lietuvos savivaldybėse.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos