baneris leidinys

Šiomis dienomis šalies savivaldybėse, tarp jų ir Šakių rajono savivaldybėje, atliekamas jaunimo politikos įgyvendinimo savivaldybėse kokybės vertinimas. Bus aiškinamasi, kaip šalies savivaldybėse įgyvendinama jaunimo politika.

Viešosios politikos ir valdybos institutas pasirašė sutartį su Jaunimo reikalų departamentų prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos dėl jaunimo politikos įgyvendinimo savivaldybėse kokybės vertinimo. Jaunimo politikos įgyvendinimo savivaldybėse kokybės vertinimo tikslas – įvertinti 53 savivaldybių jaunimo politikos įgyvendinimo kokybę pagal jaunimo politikos įgyvendinimo savivaldybėse kokybės vertinimo metodiką. Atliekant vertinimą, bus surinkti duomenys apie jaunimo politikos padėtį kiekvienoje savivaldybėje. Bus domimasi, kaip savivaldybėse įgyvendinamos įvairios programos ir priemonės, skirtos jaunimui. Bus siekiama išaiškinti savivaldybių jaunimo politikos privalumus ir trūkumus, aptariami gerosios praktikos pavyzdžiai, pritaikyti konkrečiai savivaldybei. Šalies savivaldybėse surinktų duomenų pagrindu bus atliekama lyginamoji savivaldybių analizė. Tai leis išskirti jaunimo politikos įgyvendinimo efektyvumo ir neefektyvumo prielaidas, nustatyti jaunimo politikos padėtį Lietuvoje. Šakių rajono jaunimas nuo 14 iki 29 metų amžiaus, galėjo išreikšti savo nuomonę ir dalyvauti internetinėje apklausoje iki rugsėjo 22 dienos.

Vertinimo metu atliktos analizės pagrindu ir remiantis vertinimo eiga, duomenų rinkimo procesu, bus pateiktos glaustos rekomendacijos dėl vertinimo metodikos ir jos kriterijų tobulinimo. Šiuo metu atliekamas vertinimas bus baigtas iki kitų metų kovo mėnesio.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos