baneris leidinys

policijos_akcijaRugsėjo 21 dieną VĮ „Šakių miškų urėdija“ kartu su Šakių rajono policijos komisariatu, bei socialiniais partneriais dalyvavo jų pačių inicijuotoje miško tvarkymo akcijoje, skirtoje Angelų sargų dienai paminėti.

Nuotr. Pasitikdami Angelų sargų dieną, rajono pareigūnai antrus metus gražino gamtą.

Artėjant Lietuvos policijos pareigūnų profesinei šventei antrus metus dėmesys buvo skiriamas gamtai. Pernai, prieš profesinės dienos minėjimo šventę, rajono pareigūnai dalyvavo ąžuoliukų sodinimo akcijoje. Plokščių girininkijoje policijos pareigūnai pasodino 2010 ąžuoliukų. Šiemet buvo nuspręsta švarinti pamiškes ir miško poilsiavietes. Talka trečiadienio popietę sėkmingai vyko Batiškių miško masyve. Tvarkyti miško aplinką į organizuotą akciją susirinko per 100 dalyvių. Su policininkais ir miškininkais taip pat dirbo apylinkės teismo, prokuratūros, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, aplinkosaugos, pasienio, Šakių seniūnijos, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno 2-osios rinktinės 205 – osios kuopos nariai. Prie šios akcijos taip pat prisidėjo ir vaikų globos namų auklėtiniai.  

Darbų pabaigtuvės vyko miškininkų atminimo Ąžuolyno poilsiavietėje, Bisiškėse. Čia buvo vaišinamasi ant laužo virta sriuba.

Beje, tos pačios dienos ryte iš Zanavykų krašto muziejaus kiemelio apie 30 asmenų grupelė, kurią sudarė policijos, teismo, prokuratūros, pasienio, savivaldybės ir urėdijos atstovai, dviračiais pajudėjo Knygnešių keliais. Keliautojai, važiuodami per Sintautus, Kudirkos Naumiestį, Slavikus, įveikė beveik 80 km atstumą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos