baneris leidinys

Nors Socialinės paramos skyrius dar negavo raštiško patvirtinimo dėl papildomai skirtų lėšų neįgaliųjų būsto pritaikymui, tačiau tiki pažadais ir galvoja, kaip greičiau pradėti darbus.

Šiais metais rajonui iš valstybės biudžeto neįgaliųjų būsto pritaikymui buvo skirta 32 tūkst. litų iš prašytų 80 tūkst. litų. Kadangi kitos savivaldybės lėšų neįsisavino, jos sugrįžo į valstybės biudžetą. Tikimasi, kad jau artimiausiu metu rajonas gaus apie 80 tūkst. papildomų lėšų. Tai, pasak Socialinės paramos skyriaus specialistės Danės Kupstaitienės, žadėjo ir Neįgaliųjų reikalų departamentas. Svarbiausia, suspėti darbus atlikti laiku, nes lėšas reikia įsisavinti dar šiais metais.

Jei bus gauta tiek lėšų, kiek planuojama, būstai galėtų būti pritaikyti trims eilėje laukiantiems asmenims – sunkiai judančiai moteriai bei dviems jaunuoliams iki 24 metų. Jiems, atsižvelgiant į poreikius, numatyta įrengti vonią, keltuvą, pandusą. Šiuo metu yra baiginėjami būsto pritaikymo darbai dar trijų neįgaliųjų namuose. Jei planai būtų įgyvendinti ir lėšos gautos bei įsisavintos, laukiančiųjų būsto pritaikymo eilėje liktų 15 negalią turinčių asmenų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos