akcija2024 568px

tiltasJau kuris laikas išlaužtas ir netvarkomas tiltelio turėklas Lukšiuose kai kuriems gyventojams neduoda ramybės. Pasirodo, tokių nesutvarkytų tiltelių seniūnijoje yra ir daugiau. Seniūnas tikina, kad pirmiausiai turėtų atsakyti tie, kurie sulaužė, bet nors ir žadėjo, niekadėjai savo pažado neištesėjo.

Nuotr. Kai kurie lukšiečiai nerimavo, kodėl tiek laiko tiltelis netvarkomas, tačiau jį sutvarkyti, pasak seniūno, buvo žadėjęs jaunimas, nors savo pažado neištesėjo.

Miestelio centre, per Lenkupio upelį nutiestas tiltelis būdavo jaunimo susibūrimo vieta. Jie čia ant turėklų sėdėdavo, užkandžius kramsnodavo ir smagiai laiką leisdavo. Lukšių seniūnas Vidas Cikana tikina, kad buvo net savotiškas šiukšlynas padarytas, pro susibūrusį jaunimą praeiviams sunku praeiti būdavo. Tad taip paaugliai ir vaikai tą turėklą ir sulaužė. Dabar, kai neliko turėklo, neliko ir besibūriuojančio jaunimo. Seniūnas tikina, kad visi vaikai žinomi ir su jais buvo kalbėta, kad pirmiausiai jie turi atsakyti už tai, ką padarė. „Reikia ugdyti supratimą, kad privalo atsakyti už tai, ką blogo padarė, sulaužė. Jie žadėjo tą tiltelį sutvarkyti, bet iki šiol nieko“, - tikino V. Cikana. Pasak jo, jaunimas du tiltelius dar pavasarį akcijos „Darom“ metu sulaužė parke. Ten taip pat niekas nesiėmė iniciatyvos sutvarkyti šėlionių padarinių ir iki šiol jie taip tebestovi. Nejau Lukšiuose nėra daugiau ką veikti, kaip tik tiltų turėklus laužyti?
 
V. Cikana pripažino, kad nelieka nieko kito, kaip eilinį kartą šią problemą spręsti seniūnijai. „Kaip tik prieš kelias dienas kalbėjome, kaip ten sutvarkyti, nes nelabai yra prie ko tą turėklą virinti. Reikėtų galvoti apie didesnį remontą, tad ir delsėme. Kitą savaitę tikrai sutvarkysime, gal net šiandien ką nors laikinai reikėtų sumąstyti“, - teigė seniūnas. Jis minėjo galvojantis sukonstruoti rimtesnius turėklus, gal kažką su betoninėmis konstrukcijomis – taip patikimiau ir patvariau.

Penktadienį, kai informacija buvo paruošta spaudai, tiltelio turėklas jau buvo sutvarkytas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos