baneris leidinys

kaledu_senelis2Tikriausiai tiesa, kad prieš Šv.Kalėdas žmonės ne tik tampa geresni, bet ir nori tuo gerumu pasidalinti su kitais. Jie lankosi senelių ir vaikų globos namuose, vargingiau gyvenančiose šeimose, atnešdami į vienišas nuliūdusias širdis kalėdinį stebuklą.

Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos vaikų prieš smurtą grupė, vadovaujama pavaduotojos ugdymui Vidos Kočiūnienės šiemet taip pat nusprendė praskaidrinti Šakių parapijos globos namų gyventojų šventes. Moksleiviai savo rankomis pagamino kalėdines atvirutes ir jas įteikė asmeniškai kiekvienam senjorui, linkėdami ne tik sveikatos, bet ir ramybės, džiaugsmo, prasmingų ateinančių metų.

Be to, grupės prieš smurtą mergaitės pačios pagamino specialų tortą seneliams, kad jie pajustų ne tik artėjančių švenčių dvasią,  bet ir visų rūpestį, dėmesį, šilumą.
 
Gruodžio 21 dieną Onutės Rakauskienės vadovaujamo klubo „Lions“ nariai aplankė šešias vienišų senelių šeimas Kriūkų seniūnijoje. Jiems buvo įteikti maisto daviniai, nupirkti už labdaringo spektaklio surinktas aukas, ir rūbai, kuriuos paaukojo Norvegijos „Lions“ klubas. Tuo pačiu Sutkų ir Ilguvos parapijų „Caritas“ taip pat lankė vienišus ir neįgalius žmones. Buvo aplankyta 11 šeimų, kuriose gyvena vieniši seneliai ir penkios šeimos, kuriose gyvena negalią turintys žmonės. Aplankytieji džiaugėsi parodytu dėmesiu ir gautomis dovanomis. Ne vienas nubraukė ir džiaugsmo ašarą.

Ne vienerius metus švenčių proga garbaus amžiaus senjorai yra lankomi ir Barzdų seniūnijos Baltrušių kaime. Dalė Gudeliauskienė, Renata Matusevičienė, Rimantas Petrauskas gruodžio 19 dieną organizavo kalėdinės eglutės įžiebimą ir vaikų susitikimą su Kalėdų seneliu. Be to, jie kartu su kitais bendruomenės nariais aplankė 27 garbaus amžiaus ir neįgalius kaimo gyventojus. Aplankytieji tikino, jog toks bendruomenės dėmesys yra neįkainojama dovana.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos