baneris leidinys

drakonasGiedrė PLEČKAITYTĖ

Artėjant metų sandūrai, norom nenorom daugelis iš mūsų vis tik pasmalsaujame, kokie bus tie Naujieji. Tai padaryti padeda visiems puikiai žinomi horoskopai. Tad nors vienu akies kampeliu žvilgtelkime į 2012-uosius bei išklausykime keleto Šakių rajono gyventojų, gimusių Drakono metais, palinkėjimus.

Jau šį savaitgalį peržengsime naujųjų metų slenkstį. Nenumaldomai artėjantys 2012 – ieji yra Drakono ženklo metai. Kinai tiki, kad drakonas įkūnija visas teigiamas vyriškos natūros savybes: stiprumą, drąsą, kilniaširdiškumą kartu su išmintimi. Drakonas siejamas su kilmingumu, su imperatoriaus rūmais. Internetinėje svetainėje Horoskopai.lt skelbiama, jog šio ženklo žmonės yra aktyvūs, sveiki. Jie atviri, nesugebantys veidmainiauti ir meluoti, tačiau dėl šios priežasties jiems gali trūkti taktiškumo. Neapgalvotas žodis gali greitai išsprūsti ir aplenkti mintis. Gražų būrį žmonių, gimusių Drakono metais, kurie mūsų skaitytojams siunčia linkėjimus Naujųjų metų proga, turime ir Šakių rajone.
 
danielius2Verslininkas Arūnas Danielius

Šakiečiams puikiai žinomas verslininkas A. Danielius horoskopais netiki. Paprašytas atskleisti savo charakterio bruožus, būdingus drakonui, verslininkas įvardijo gebėjimą „užkariauti teritoriją”, kurioje jis susikūrė savo darbo vietą.

Verslininkas džiaugiasi neblogai besibaigiančiais 2011-aisiais. „Įdarbinimo Vokietijoje veikla praplėtė akiratį, privertė prisiminti vokiečių kalbą, įgavau naujos patirties. Ištekėjo dukra Aistė. Ji turi darbą ir jau savarankiškai planuoja savo gyvenimą. Rajono mastu lyg ir viskas tvarkoje. Meras su savo komanda padaro daugiau, nei leidžia galimybės. Valstybės padėtis man kelia nerimą. Skola didžiulė, valstybės pinigai taškomi į kairę ir į dešinę - jokios atsakomybės. Rokas Žilinskas vis dar vadovauja branduolinės energetikos komisijai... Negi tikrai statysime atominę elektrinę, pasiskolindami milijardus ir nežinodami joje išgaunamos elektros savikainos. Taip dirbant, bankrutuotų bet kuris verslininkas. O taip norėtųsi, kad tokioj mažoj valstybėj galėtume gražiai ir protingai tvarkytis“,- įžvalgomis dalijosi A. Danielius. Naujųjų metų proga rajono gyventojams verslininkas linki sveikatos, ištvermės, kantrybės bei daugiau optimizmo. „Apsidairykime aplinkui - parduotuvės pilnos prekių ir žmonių, automobilių parkas gerėja, seni namai renovuojami - visi seniai pamiršo kokybiškų prekių deficitą. Tarybinė mėsos parduotuvė dabartiniu metu atrodytų kaip muziejus“, - sakė A. Danielius.

smirnovasTarybos narys Kęstutis Smirnovas


Ką žada horoskopai, politikas K. Smirnovas paskaito tik kartais. Jis atvirauja, jog sau prisiima tik tai, kas būna parašyta gerai. Į tai, kas būna parašyta blogai jis nekreipia dėmesio. Paprašytas įvardyti, kokios jo charakterio savybės būdingos drakonui, K. Smirnovas į tai atsakyti negalėjo. Anot jo, tai galėtų pasakyti artimi žmonės, nors pats tiki, jog vis tik turi panašių bruožų.

Besibaigiančius 2011-uosius K. Smirnovas palydi geromis nuotaikomis, nes šiemet buvo įgyvendinti visi planai. Artėjančius metus K. Smirnovas pasitinka optimistiškai. Jis mano, kad kitąmet seksis tiek sporte, tiek versle, tiek politikoje. Kitais metais jis taip pat turi didelių planų. „Šakių gyventojams linkiu pačių geriausių Naujųjų metų“,- sakė K. Smirnovas.  

miescionaitiene4Šešupės euroregiono turizmo informacijos centro direktorė Audronė Mieščionaitienė

Šakių rajone už turizmo koordinavimą atsakinga moteris tikino, jog horoskopus ji paskaito tik iš  smalsumo, bet rimtai jų nevertina. „Manau, kad kiekvienas žmogus gali pats valdyti savo likimą. Juk tam tikras atsargumas ir atsakomybė už savo poelgius būtini nuolat, ne tik tomis dienomis, kai įspėja astrologai“,- teigė A. Mieščionaitienė.

„Kinų horoskope sakoma, jog drakonai yra kūrybingi. Mano galva nuolat pilna naujų idėjų ir svajonių. Tačiau esu nekantri ir noriu greito rezultato, todėl ne visas idėjas spėju įgyvendinti“,- save apibūdina direktorė. Moteris tiki, jei išsipildys visi nuoširdūs palinkėjimai, kuriuos ištarėme savo artimiesiems per šventes, kiti metai turėtų būti patys laimingiausi. „Tikiu, kad taip ir bus“,- sakė ji.

Šakių rajono gyventojams Naujųjų metų proga A. Mieščionaitienė linki, kad darboholikai mokėtų ne tik uždirbti pinigų, bet ir leistų sau ilsėtis – gal po palmėmis, o gal prie Šešupės su meškere. „Namisėdoms linkiu aplankyti nematytas vietas ir sutikti naujų žmonių, kurie pripildytų jų širdis džiugių emocijų ir ilgam išliekančių prisiminimų. Keliaujantiems lai atsiranda laiko ir pinigų nuvykti į seniai išsvajotus kraštus. Visiems šakiečiams norėčiau palinkėti turiningų ateinančių metų, drąsių svajonių, ryžtingų sprendimų, pozityvaus mąstymo ir šypsenų veiduose!“,- sakė A. Mieščionaitienė.

rugyteDailininkė Lolita Rūgytė

Garsi Šakių rajono dailininkė L. Rūgytė horoskopais tiki tik šiek tiek, nors anksčiau jais labiau domėjosi. Dabar horoskopus moteris skaito retai.

„Kai kalbama apie drakoną, visada atmintyje iškyla ekranizuota pasaka vaikams „Begalinė istorija”. Ten drakonas - toks baltas ir švelnus, didelėm ir gerom akim, prašo vaikų pakasyti jam paausį. Jis visai nepanašus į tuos baisius drakonus iš pasakų ar rytų šalių simbolikoje gyvenančius padarus. Tad man artimas būtent toks – gerietis, pasiruošęs padėti vardan kilnaus tikslo“,- sakė dailininkė.

Moteris džiaugiasi, kad besibaigiantys metai jai buvo geri, turiningi, aktyvūs. Naujuosius menininkė pasitinka šiek tiek pavargusi, tačiau su gera nuotaika ir naujomis viltimis bei idėjomis. „Visiems norėčiau palinkėti sveikatos, širdyse ramybės, mažiau gyventi kitų problemomis ir įsiklausyti į save. Linkiu atrasti sau mielą užsiėmimą, veiklą, kuri teiktų malonumą, tada nebus laiko galvoti apie blogus dalykus“,- kalbėjo L. Rūgytė.
 
danielieneŠakių viešosios bibliotekos buhalterė Birutė Danielienė


Puikiu humoro jausmu pasižyminti B. Danielienė tikino, jog horoskopais ji daugiau netiki negu tiki. Moteris atvirauja, jog joje drakonas negyvena, greičiau ji esanti aviniško būdo. Nepaisant to, B. Danielienė Naujuosius pasitinka puikios nuotaikos, nes ją supa geri žmonės. Moteris džiaugiasi savo gerais vaikais, anūkais. „Ko žmogui daugiau reikia?“,- sako ji. Naujųjų metų proga B. Danielienė visiems linki meilės, pagarbos, santarvės, tiesos darbuose ir namuose. Su Naujaisiais Metais!

bendoriusŠakių „Varpo“ vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotojas Gintautas Bendoraitis

Ilgametis Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotojas G. Bendoraitis teigė, jog horoskopais netiki, nors kaip savotišką pasižaidimą kartais ir paskaito. „Jei sugebi horoskope perskaityti tai, ko nori, niekas nedraudžia tuo ir patikėti. Kaip save užsiprogramuosi, taip ir gyvensi“,- mąsto pavaduotojas.

Tad kokios drakoniškos savybės būdingos šiam vyriškiui? „Sako, kad drakoną galima prisijaukinti. Mane, berods, taip pat. Tačiau, jei prieš drakoną eisi su kalaviju, gausi atgal spjūvį ugnimi“, - šmaikštauja G. Bendoraitis. Deja, jis palydi senuosius ir pasitinka naujuosius nekokiomis nuotaikomis. „Kaip ir dauguma lietuvių, dar likusiu savo Lietuvėlėje. Situacija tokia, kad reikia planuoti, ne kaip suklestėti, o tik kaip išgyventi. Perspektyvos labai jau miglotos“, - teigė jis.  Artėjant Naujiesiems, G. Bendoraitis rajono gyventojams linki išgyventi ir neprarasti vilties. „Tiems, nuo kurių priklauso kitų gyvenimas, linkiu prisiminti, ką reiškia terminas „socialinė atsakomybė” ir liaudies išmintį, kad lazda turi du galus“,- pabrėžė G. Bendoraitis.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos