baneris leidinys

Praėjusį antradienį Kaune vyko seminaras „Vietinės reikšmės kelių (gatvių) priežiūros ir plėtros gerinimo perspektyvos 2012 metais”. Jame dalyvavo ir mūsų rajono atstovas - savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Algimantas Damijonaitis.

Lietuvos automobilių kelių prie Susisiekimo ministerijos direktorius Skirmantas Skrinskas pateikė ataskaitą už 2011 metus ir supažindino su 2012 metų perspektyvomis. Pasak A.Damijonaičio, šiais metais visų vietinės reikšmės šalies kelių priežiūrai bus skiriama 917 mln. litų. „Savivaldybėms atiteks po 20 proc. nuo šios sumos - tai 7 proc. mažiau nei pernai, - teigė jis. - Todėl peržiūrėti vietinės reikšmės rajono kelių ir gatvių būklę reikėtų jau šiandien, kad būtų galima pradėti planuoti tvarkymo darbus.“

Asociacijos „Lietuvos keliai“ tarybos pirmininkas S.Kablys ir UAB „KTD group“ direktorius G.Jocius pristatė naujausias technologijas ir parodė vaizdinę medžiagą, kaip panaudojant seną asfaltą galima nutiesti 14 cm storio dangą, kai tuo tarpu nauja asfalto danga siekia tik 8 – 10 cm. Beje, buvo daug kalbėta ir apie eismo saugumo užtikrinimo strategiją bei eismo saugumo situacijos gerinimo Lietuvoje organizavimą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos