baneris leidinys

zvejysPraėjusį ketvirtadienį fortūna nusišypsojo tikram žvejui mėgėjui viename iš rajono tvenkinių pagavusiam įspūdingą ešerį. Šakiečio Aleksandro Šleinio sužvejotas laimikis nustebino ne vieną žvejybos fanatiką.

Nuotr. Šakietis A. Šleinis sužvejojo 43 cm ilgio ir 1 kg 530 gr svorio ešerį.

Kas jau kas, bet žvejai mėgėjai tai tikrai laukė tikros žiemos, kada vandens telkinius užtrauks ledas. Tad šiomis dienomis ne vienas žvejybos mėgėjas patraukė į poledinę žvejybą, tarp jų ir šakietis A. Šleinis.

Net 40-ties metų žvejybos patirtį turintis šakietis, dažniausiai meškerę merkiantis rajono tvenkiniuose, praėjusio ketvirtadienio ryte išsiruošė į poledinę žūklę Girėnų tvenkinyje. Tądien bemaž tris valandas trukusi žvejyba netikėtai baigėsi didele sėkme. Kantriai laukdamas, žvejys pajuto pagavęs išties didelį laimikį. „Aš galvojau, kad lydeka užkibo. Tai gerai, kad buvo naujas valas uždėtas. Laimikį traukiau kokias aštuonias minutes. Vos tilpo pro eketę“, - įspūdžiais dalijosi žvejys, sugavęs rekordinį ešerį. Ešerys svėrė 1 kg 530 gr ir buvo 43 cm ilgio. „Tokio ešerio  dar gyvenime nesu pagavęs. Netgi rimti žvejai nėra tokių pagavę“,- pastebėjo jis. Parastai šios rūšies žuvys sveria 400 – 800 gramų. Draugai jam siūlė iš laimikio iškamšą pasidaryti. Tačiau A. Šleinio šeima pasirinko gardžią vakarienę. „Mano šeima labai mėgsta žuvį.  Ešerys yra sultinga žuvis, todėl skani bus vakarienė“,- teigė jis.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos