akcija2024 568px

bendruomenesPraėjusį antradienį Bačkonyse, Kaišiadorių rajone, įvyko Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos  organizuotas baigiamasis konkurso  „Eismo saugumas bendruomenėse - 2011“ renginys. Jame dalyvavo 58 bendruomenės. Mūsų rajonui atstovavo Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva“ ir Girėnų bendruomenė.

Nuotr. Baigiamajame konkurso  „Eismo saugumas bendruomenėse - 2011“ renginyje gautais apdovanojimais džiaugėsi gelgaudiškietė Genutė Žilinskienė (antra iš kairės) ir girėniškė Rima Vasaitienė (antra iš dešinės).

Apibendrinus konkurso rezultatus, renginyje buvo apdovanoti gelgaudiškiečiai, užėmę garbingą trečiąją vietą, ir girėniškiai, likę 10 –oje vietoje. Konkurso organizatoriai nepašykštėjo dovanų: girėniškiams įteikė puikius šalmus dviratininkams, gelgaudiškiečiams filmavimo kamerą bei kitas saugaus eismo priemones.

Gelgaudiškio bendruomenės centro „Atgaiva“ pirmininkė Genutė Žilinskienė teigė, kad tokie projektai bus reikalingi tol, kol žmonės nebijos nešioti atšvaitus, o vairuotojams policininkas bus ne priešas, bet taps draugu. „Saugumas keliuose priklauso nuo kiekvieno iš mūsų ir nuo visų bendrai, - tvirtino ji. - Kaip paveikti žmogų, kad jo įpročiai nesisegti saugos diržo, viršyti greitį, sėsti prie vairo apsvaigus nuo alkoholio ar narkotikų, į tamsų kelią išeiti be atšvaitų, pasikeistų? Pirmiausiai reikia pakeisti įpročius...“
 
G.Žilinskienė mano, kad baudos – ne išeitis. Ar baudomis galima išspręsti visas problemas? „Tikrai ne, mano gelgaudiškietė. - Problema išsprendžiama keliant gyventojų sąmoningumą. Tereikia kiekvienam iš mūsų kelyje elgtis atsakingai ir skatinti tai daryti kitus.“

Gelgaudiškiečiai konkurse  „Eismo saugumas bendruomenėse“ ketina dalyvauti ir šiais, ir kitais, ir dar kitais metais, ir tol, kol bus suformuota saugaus eismo kultūra.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos